Популярний музичний сервіс Deezer запустив українську локалізацію: що відомо

  Для українців Deezer запускає спеціальні "занижені" тарифи

  Музичний сервіс Deezer запускає для українців спеціальні тарифи, які майже вдвічі нижчі, ніж в інших країнах. Крім того, інтерфейс уже доступний українською мовою, також у бібліотеці є плейлисти української музики. Про таке повідомляє Ain.ua.

  За інформацією видання, підписка на Premium+, який відкриває весь спектр можливостей Deezer, по всьому світу коштує сім євро на місяць, а для українців – 3,99 євро, тобто близько 130 грн. Перші 30 днів сервісом можна користуватися безплатно. Є і "сімейний" пакет Deezer Family, який об'єднує в одному акаунті до шести членів родини. В Україні він коштуватиме 5,99 євро – близько 190 грн. У компанії також наголосили, що здорожчання для України не планується.

  "Deezer зацікавився Україною, тому що поліпшення локалізації – один зі стратегічних пріоритетів компанії. Фізичного офісу і команди поки немає, зате з'явився перший український працівник. Розширення залежатиме від попиту на технології стримінга в країні. В останні декілька місяців кількість українських підписок на Deezer зростає", – розповів музичний редактор Сергій Кейн. Саме він займатиметься українським напрямком Deezer.

  Із листопада в бібліотеці сервісу вже є чотири великі українські плейлисти, які регулярно оновлюють: "Нова музика", "Хіти зараз", "Український рок", "Українське інді". Незабаром також з'явиться "Важка музика в Україні", "Українська електроніка" і авторські, від українських артистів. Кількість українських користувачів Deezer компанія поки не розкриває. Загальна база сервісу по всьому світу налічує 14 млн на місяць. Сервіс, доступний у більш як 180 країнах, пропонує легальний доступ до прослуховування 53 млн треків. Сам же Deezer доступний у смартфонах, планшетах, ноутбуках і ПК, домашніх звукових системах, автомобільних установках, а також Smart TV.

  Довідка. Deezer є приватною компанією, працює з 2007 року, має штаб-квартиру у Парижі та офіси в Лондоні, Берліні, Майамі та ін. В Україні офісу поки немає – тільки локальний представник.

  Попередній матеріал
  Міністерство спорту скасувало заборону на участь у турнірах у РФ, але не рекомендує і не фінансуватиме такі дії – подробиці
  Наступний матеріал
  Масові протести у Вірменії: затримано 84 особи, мітингарі оточили будинок Сарґсяна

  "ЗА ЧАЙ.COM": барабанщик-письменник-журналіст Павло Коробчук в ефірі "5 каналу

  Остаточне закриття: Opera VPN оголосив про завершення роботи

  Про "жінок війни": у Дніпрі "Повернись живим" презентував кліп на пісню "Колискова"

  Нове звучання: у Харкові лунатимуть джазові імпровізації на альпійському ріжку

  "ЗА ЧАЙ.COM": Соліст гурту ADAM Михайло Клименко в ефірі "5 каналу"

  "ЗА ЧАЙ.COM": мінометник і запальний DJ – Анатолій Тапольський в ефірі "5 каналу"