Приват 24
Приват 24 Фото із відкритих джерел

Одним натисканням: "Приват24" запустив авторизацію через відбитки пальців

  "Приват24" – один із перших мобільних банків Європи, в якому було запроваджено технологію розпізнавання відбитків пальців

  "Приват24" запустив функцію авторизації за допомогою відбитків пальців – це дозволяє проводити платежі швидше та додатково захищає власника смартфону від несанкціонованого доступу до його рахунків. Про це йдеться в прес-релізі "Приватбанку", передає "Укрінформ".

  "Користувачі будь яких Android-гаджетів, що обладнано дактилоскопічним сканером, відтепер можуть заходити в додаток і підтверджувати оплату не тільки паролями, а й відбитками пальців. Як повідомили в банку, таку функцію реалізовано в оновленій версії додатка", – йдеться в повідомленні.

  Відповідно до слів чільника Центру електронного бізнесу "Приватбанку" Сергія Харітіча, "Приват24" був одним із перших мобільних банків Європи, в якому було запроваджено технологію розпізнавання відбитків пальців.

  "Сьогодні ми відкрили цю технологію для всіх власників сучасних смартфонів. Авторизація відбитком пальця не лише дозволяє проводити платежі в "Приват24" швидше, а й додатково захищає власника смартфону від несанкціонованого доступу до його рахунків", – зазначив Харітіч.

  Як повідомляв 5.UA, "Приватбанк" запустив в Україні технологію миттєвої безконтактної оплати "комуналки".

  Попередній матеріал
  У США за нез'ясованих обставин помер співавтор "плану Артеменка" щодо Криму
  Наступний матеріал
  Пенсійна, земельна, банківська та інші реформи: голова Мінфіну розкрив зміст меморандуму з МВФ