Скріншот відео

Новий іонний двигун NASA встановлює рекорди на випробуваннях – відео

Фахівці сподіваються, що технологія дозволить у наступні 20 років – відправити людей на Марс

У NASA відбулись випробування нового іонного двигуна X3. Пристрій встановив досягнув рекордних показників потужності, тяги та робочого струму. Фахівці американського аерокосмічного агентства сподіваються, що така технологія дозволить у наступні 20 років відправити людей на Марс, передає Futurism.

Двигун X3 належить до типу прискорювачів Холла і використовує створює спрямований потік іонів для рухання космічного апарат. У спеціальній камері генерується плазма, яка при викиданні за межі корабля прискорює його сильніше, ніж можуть традиційні ракетні двигуни.

Водночас іонні двигуни витрачають набагато менше палива, ніж хімічно-діючі "колеги". За словами керівника проекту Алека Галлімора, такий двигун подолає удев'ятеро більшу відстань за такої ж кількості пального.

На жаль, сучасні іонні космічні апарати довго розганяються. Крім того, вони поки не здатні подолати гравітаційне тяжіння Землі. Проте у перспективі X3 зможе розганяти космічний апарат до швидкості у 40 кілометрів на секунду. Цю модель ще чекають подальші експерименти – він має пропрацювати 100 годин без перерви.

Дивіться також фотогалерею:

Попередній матеріал
Президент вніс до Верховної Ради законопроект про скасування депутатської недоторканності
Наступний матеріал
Офіційна церемонія зустрічі Президента Республіки Мальта, яка прибула з державним візитом до України – трансляція завершена

В ОАЕ побудують місто, що симулює життя на Марсі – фото

Побувати на Марсі зможе кожен – у NASA вигадали оригінальний спосіб

Нобелівську премію з фізики отримали науковці, що "зловили" гравітаційні хвилі

Проблиск первинних галактик: яке відкриття зробили вчені з України та США

До Землі наближається радянська "Блискавка": коли долетить

"Загибель Небесного палацу": Китайська космічна станція безконтрольно падає на Землю