Neuralink
Neuralink Rock and Pop

Нова розробка Ілона Маска дозволить транслювати музику прямо в мозок

  Читайте по-русски
  Винахідник заявив, що Neuralink розробила сенсаційну технологію

  Компанія мільярдера-винахідника Ілона Маска працює над розробкою нової технології, яка дозволить транслювати музику прямо в мозок користувача. Про це пише HighTech Plus з посиланням на Independent.

  Офіційна презентація досягнень Neuralink запланована на 28 серпня, однак Маск уже розкрив деякі подробиці у своєму Twitter.

  Влітку минулого року підприємець продемонстрував перший чіп N1, який у майбутньому буде імплантуватися в мозок користувача, але не розповів про всі можливості технології, зосередившись на медичному аспекті і спілкуванні з паралізованими людьми.

  А минулого місяця він заявив, що Neuralink досягла приголомшливих результатів у своїх розробках і буде готова почати імплантувати перші чіпи пацієнтам уже до кінця цього року.

  Кілька днів тому Маск запропонував користувачам Twitter, які здатні вирішити "складні проблеми зі смартфонами й електронікою", подумати про роботу в Neuralink. Він зазначив, що особливо цінується досвід у вирішенні проблем із високим обсягом виробництва, високою надійністю та невисокою вартістю виробництва.

  У відповідь на цей пост фахівець з комп'ютерних технологій Остін Ховард запитав: "Якщо ми реалізуємо Neuralink – ми зможемо слухати музику за допомогою чіпів? Чудова функція". Ілон Маск відповів коротко: "Так".

  Маск також зазначив, що Neuralink не обмежиться розважальними функціями. Чіпи дозволять контролювати рівні різних гормонів, щоб знизити рівень стресу або підвищити когнітивні можливості людини. Остання розробка може бути використана для допомоги людям, які страждають від психічних розладів і навіть хвороби Паркінсона.

  Однак головна мета Neuralink – об'єднати мозок людини зі штучним інтелектом.

  Багато фахівців у сфері роботи мозку вважають, що ідея Маска приречена на провал, тому що влаштування мозку до кінця науці не зрозуміло, а значить, і з'єднати його якимось чином із комп'ютером не вийде.

  Якщо ви втомилися від серйозних новин і хочеться трохи розслабитися, підписуйтеся на наш канал у Telegram. Дивогляд 5.UA – канал, де живуть тільки лайтові новини. Релаксуймо разом!

  Попередній матеріал
  Війна на Донбасі: російські найманці обстрілювали 15 разів, четверо бійців ЗСУ поранені
  Наступний матеріал
  Убивство Шеремета: інститути відмовляються провести експертизу ходи Кузьменко
  Loading...

  Ілон Маск увійшов в десятку найбагатших людей світу

  "Був одним із найкращих": Ілон Маск поспілкувався з родиною конструктора Корольова

  Ілон Маск почав продавати шорти – їх розкупили за кілька хвилин

  SpaceX успішно запустила одночасно 60 інтернет-супутників Starlink