Ілон Маск і Сергій Корольов
Ілон Маск і Сергій Корольов колаж 5.ua

"Був одним із найкращих": Ілон Маск поспілкувався з родиною конструктора Корольова

  Читайте по-русски
  У "Роскосмосі" – традиційно не змогли не причепитися до Маска

  Засновник компанії SpaceX Ілон Маск поспілкувався з родиною українського вченого та винахідника Сергія Корольова. Про це він написав у себе в Twitter.

  Прізвище "Корольов" написав трьома мовами – англійською, українською і російською. Маск лаконічно зазначив, що Корольов був "одним із найкращих". Розмову із американським мільярдером підтвердила і родина українського вченого.

  Його онук розповів, що поспілкувався з Маском через відеозв'язок. І отримав запрошення подивитися на заводи SpaceX, а також стати свідком одного із ракетних запусків. Ініціатива надійшла від прес-секретаря Ілона Маска. Хоча ще раніше родина Корольова написала американському мільярдеру листа – після успішного запуску корабля SpaceX Crew Dragon на орбіту Землі.

  "Ми розмовляли 20 хвилин, у спілкуванні він приємний, дуже веселий, дуже позитивна людина, ми багато сміялися. Він із величезною повагою ставиться до пам'яті мого дідуся, вважає його одним із найвидатніших інженерів і людей свого часу", – розповів Андрій Корольов.

  У "Роскосмосі" традиційно вирішили причепитися до Маска та "показати свої права" на Корольова. Під твітом засновника SpaceX офіційний акаунт російської корпорації написав: "Він був найкращим".

  Український вчений Сергій Корольов народився у Житомирі – там зараз є його музей. Виростав у Ніжині, Києві та Одесі. У 1938 році був репресований радянською владою. Корольов – ключова постать у освоєнні космосу. Саме завдяки його праці відбувся перший політ людини у космос.

  Попередній матеріал
  У Миколаєві активіста шпиталізували із вогнепальним пораненням голови (оновлено)
  Наступний матеріал
  Концерт Kozak System: "Закохані злодії" на "5 каналі"
  Loading...