Штучний інтелект
Штучний інтелект прінт-скрін з відео

Науковці змайстрували робота, який допоможе дітям з аутизмом спілкуватися з терапевтом – відео

Робот виконуватиме роль посередника у навчанні та іграх між дітьми та психотерапевтом, внаслідок чого буде послаблювати негативні наслідки соціальної взаємодії

Європейський стартап LuxAI розробив гуманоїдного робота QTrobot, який допоможе дітям з аутизмом спілкуватися з терапевтом. Про це повідомляє DT.

Робот виконуватиме роль посередника у навчанні та іграх між дітьми та психотерапевтом, внаслідок чого буде послаблювати негативні наслідки соціальної взаємодії. Відомо, що при аутизмі у людини з дитинства спостерігаються проблеми з соціальною взаємодією, зокрема такі люди важко заводять знайомства та спілкуються. Своєю чергою, це може завадити терапії з лікарем, що як наслідок вплине на подальше життя.
Науковці вважають, що за допомогою робота, діти зможуть позбавитися психологічного дискомфорту при навчанні та спілкуванні.

Вчені з Люксембурзького університету порівняли терапевтичний сеанс 15 хлопчиків (від чотирьох до 14 років) з аутизмом з роботом і з лікарем і з'ясували, що діти приділяють роботу більше уваги: в середньому, вони дивилися на нього вдвічі довше.

Як повідомляв 5.UA, група науковців з Університету Глазго представила робота, що за допомогою штучного інтелекту може спрогнозувати нові хімічні сполуки. 

Попередній матеріал
Блогер назвав головну "національну хворобу" українців
Наступний матеріал
"Урагани" напоготові: в ООС влаштували видовищні навчання реактивної артилерії – відео
Loading...

Заміна гаджетам: у Китаї створили штучну шкіру, яка допоможе слідкувати за здоров’ям

Із точністю майже 100%: вчені навчили сканер ока відрізняти живих від мертвих

Uritrottoir: у Парижі просто на вулицях встановили громадські пісуари – ФОТО

Сигнал смерті: вчені визначили швидкість загибелі клітин

В Apple виникли несподівані проблеми

5 канал - трансляція наживо