YouTube / NASA.gov Video

Космічні мандри: NASA створило віртуальну екскурсію Плутоном і Хароном – відео

Топографічний рельєф перебільшений в два-три рази в цих фільмах, щоб підкреслити топографію

Вчені місії New Horizons на основі фотографій, отриманих апаратом під час прольоту над поверхнею карликової планети, створили відео Плутона і Харона, що дають змогу розглянути всі особливості поверхні небесних тіл. Відео опублікували на сайті NASA, повідомляє "112 Україна".

В агентстві так описують політ над Плутоном: "Ця драматична естакада Плутона починається над гірськими землями до південного-західу від великої площі азотної крижаної рівнини, неофіційно названої "Супутник Планітіа". Глядач спочатку проходить через західну околицю Супутника, де він межує з темною, кратерною місцевістю Ктулху Макула, з масивними гірськими хребтами, розташованими на рівнинах праворуч. Екскурсія переміщається на північ, проходячи повз міцного і розламаного високогір'я Вояджер-Терра, а потім повертається на південь по Піонер-Терре, яка показує глибокі і широкі ями. Закінчується над клинком місцевості Тартар-Дорса на далекому сході від півкулі".

А в описі Харона йдеться: "Не менш захоплюючий політ над Хароном починається високо над півкулею. Нові обрії видно з близької відстані, потім по глибокому широкому каньйону Сереніті Часма. Огляд пересувається на північ, проходячи через кратер Дороті Гейл і темний полярний капюшон Мордора Макули. Політ потім повертає на південь, покриваючи північну місцевість Оз-Терра, і закінчується на плоских екваторіальних рівнинах Вулкана Планум і "плавних горах" Кларка Монтеса".

У NASA зазначають, що топографічний рельєф перебільшений в два-три рази в цих фільмах, аби підкреслити топографію: кольори поверхні Плутона і Харона також були розширені, щоб підкреслити деталі.

Попередній матеріал
У Покровську невідомі кинули гранату у вікно будинку – загинула жінка
Наступний матеріал
Катастрофа МН17: Родичі жертв протестують перед посольством РФ у Гаазі
Loading...

"Майбутнє Великого червоного місця": у NASA показали потужний шторм на Юпітері

Восени NASA почне випробовувати ядерні реактори для колонії на Марсі

Китай здійснив першу квантову телепортацію з поверхні Землі на орбіту

У Китаї четверо студентів проведуть 200 днів в автономній "місячній" капсулі

Інтернет для 4 материків: SpaceX запустила ракету Falcon 9 із супутником зв'язку – відео

Фізик Стівен Гокінг заявив, що через Трампа Земля може перетворитися на Венеру