YouTube / Titanic Honor And Glory

Корпус "Титаніка" відкриють уперше в історії

  Читайте по-русски
  Судно лежить на глибині майже 4 кілометрів

  Американський суд уперше дав дозвіл на проведення дослідницької підводної операції в корпусі легендарного затонулого корабля "Титанік".

  Дозвіл отримала компанія RMS Titanic. Її фахівці планують дістати з корпусу радіопередавач "Марконі", з якого екіпаж "Титаніка" подав сигнал лиха, пише The New York Times. Операцію заплановано на літо 2020 року.

  У компанії заявили, що цей радіопередавач має значну історичну, освітню, наукову та культурну цінність. Дістати його потрібно якомога швидше, бо у фахівців є побоювання, що вже найближчим часом передавач зруйнується.

  Представники RMS Titanic запевняють, що незважаючи на прагнення якомога швидше підняти реліквію з морського дна, дослідники постараються не врізатися в корпус корабля і не завдавати судну пошкоджень, а в телеграфну кімнату планують проникнути через ілюмінатор у даху.

  Останні дослідження уламків "Титаніка" провели торік. Судно лежить на глибині 3750 метрів, його уламки у поганому стані. Сильні океанські течії, відсутність сонячного світла та вплив глибоководних бактерій надзвичайно сильно руйнують конструкцію.

  Свого часу "Титанік" США був найбільшим пасажирським судном. Катастрофа лайнера сталася під час першого його плавання – у ніч на 15 квітня 1912 року у водах Атлантичного океану приблизно за 600 км від острова Ньюфаундленд. Загинуло 1517 пасажирів та членів екіпажу. Врятуватися вдалося лише 706 людям.

   

  Попередній матеріал
  В одному зі штатів США евакуювали 10 тисяч осіб через прорив двох дамб
  Наступний матеріал
  Яка погода в Україні буде на літнього Миколи – синоптичний прогноз
  Loading...

  Чотири роки за гратами у Лівії: ув'язнені моряки оголосили голодування, родичі вимагають дій влади

  Біля Гаваїв знайшли рештки легендарного корабля, що брав участь у двох світових війнах

  Іран помилково атакував власний корабель під час військових навчань

  Як рятувальники патрулюють територію біля танкера "Делфі" в Одесі – сюжет

  "Гетьман Сагайдачний", артилерійські та ракетні стрільби: видовищні навчання у Чорному морі – відео

  До Одеси повернувся рейдовий буксир "Яни Капу": деталі