фото ЦУП

Аварія космічного "Прогресу": Причиною падіння могла бути недбалість при виробництві – ЗМІ

  Якщо версія аварії отримає підтвердження, це може призвести до перенесення раніше запланованих запусків

  За даними "УНІАН", джерело в ракетно-космічній галузі повідомило російському інформаційному агентству, що однією з версій падіння космічного вантажного корабля "Прогрес МС" 1 грудня може бути недбалість при виробництві двигуна РД-0110 третього ступеня ракети-носія "Союз-У".

  "Найімовірніше, за підсумками розслідування держкомісія в черговий раз буде змушена констатувати виявлений факт неякісного складання двигуна РД-0110, а стендове моделювання, яке буде проведено після аналізу наявної телеметрії, покаже, який саме компонент рухової установки був зроблений з порушеннями", – цитує видання слова співрозмовника з галузі.

  За його словами, у разі виявлення факту неякісного складання можуть бути прийняті "кадрові рішення", а всі готові двигуни, "в тому числі вже встановлені на ракети-носії типу "Союз", необхідно буде знімати, доставляти на підприємство, повторно тестувати, усувати можливі недоліки при складанні". У свою чергу, це може призвести до перенесення запланованих запусків.

  Нагадаємо, "Прогрес МС" був запущений за допомогою ракети-носія Союз-У в четвер, 1 грудня, і повинен був доставити на МКС майже 2,5 тонни пального, їжі й обладнання для потреб членів екіпажу космічної станції. 

  Дивіться також: Російський космічний корабель "Прогрес МС" зазнав аварії – з'явилося відео падіння

  Попередній матеріал
  Судове засідання по справі "Вбивства людей під час Євромайдану", на якому допитують екс-командувача МВС Шуляка – трансляція
  Наступний матеріал
  На Харківщині невідомі на "ВАЗ" підрізали та обстріляли авто одного з лідерів "Азову"

  Російський космічний корабель "Прогрес МС" зазнав аварії – з'явилося відео падіння

  Нештатна ситуація: РФ втратила зв’язок зі своїм вантажним космічним кораблем "Прогрес"