Скріншот відео

"Жодного захисту від держави": під будівлею МВС вимагали розслідувати напади на журналістів та активістів

  Зокрема, йшлося і про напад на Катерину Гандзюк, яку облили кислотою напередодні

  Акція протесту "Покарати зло" відбулася біля будівлі МВС у Києві в середу, 1 серпня.

  Учасники вимагали розпочати та провести ефективне розслідування резонансних справ, ідеться про вбивства та напади на журналістів, громадських діячів, колишніх військових та активістів.

  "Річ у тім, що ми вже на такому етапі, коли інтенсивність нападів на активістів, журналістів, правозахисників, блогерів, тих, хто відстоює свою громадянську позицію, дійшла до такого піку, що суспільство не може більше мовчати. Очевидно ми і раніше своїми заявами вимагали розслідувань і захисту людей з активною громадянською позицією, які постійно піддаються нападам, тиску і погрозам, але, як бачимо, жодної охорони і захисту від держави ми не отримуємо. І, крім того, у нас є підстави вважати, що саме державні правоохоронні органи мають до цього причетність", – пояснила учасниця акції Ольга Решетилова.

  Зокрема, йшлося і про напад на Катерину Гандзюк, яку облили кислотою напередодні, 31 липня. Учасники акції вважають дії правоохоронців не достатньо оперативними, тому, зокрема, вимагають відставки керівництва Херсонської поліції.

  "Публічний звіт перед громадськістю щодо розслідування цих кейсів, це звільнення керівництва поліції Херсонської області і передача цих проваджень щодо нападів на активістів до однієї структури, яка би їх розслідувала", – наголосила учасниця акції Марія Томак.

  Як повідомляв 5.UA, у Херсоні у вівторок напали на керуючу справами виконавчого комітету міської ради, відому активістку Катерину Гандзюк. Близько 8:30 ранку жінка вийшла з під'їзду, де їй назустріч ішов невідомий чоловік. Він тримав у руках ємність з рідиною і плеснув її в обличчя. Речовина потрапила жінці на спину, голову, руку, а також в око. Обпечені понад 30% тіла. Нині потерпіла в шоковому стані в реанімації. 

  Попередній матеріал
  Старшого інспектора Київської митниці затримали на хабарництві
  Наступний матеріал
  Зафіксовано п’ять випадків : до України повернулося небезпечне вірусне захворювання тварин
  Loading...

  "Волосся і одяг диміли від роз'їдання": лікарі розповіли про стан херсонської активістки Гандзюк

  Справа видворення голови інформслужби "Інтера": суд чекає на третю сторону

  МВС пояснило відсутність прогресу в розслідуванні вбивства Шеремета

  У ГПУ назвали несподівану версію вбивства Павла Шеремета

  Луценко наказав відкрити провадження через заворушення під САП

  Політолог пояснив причину заворушень під НАБУ: "Ми зараз бачимо виставу"