Межигір'я
Межигір'я Dengi.ua

Вищий госпсуд нарешті повернув "Межигір'я" у власність держави

Мінприроди хоче перетворити Межигір'я на заповідник

Вищий господарський суд України повернув резиденцію "Межигір'я", що належала президенту-втікачу Віктору Януковичу, у власність держави. Про таке повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак на сторінці у Facebook та виклав відповідну інфографіку. 

"Поставлено остаточну крапку у справі "Межигір'я". Вищий господарський суд України ухвалив рішення, яким зазначена резиденція переходить у власність держави", – йдеться у повідомленні.

Як уточнив Семерак, саме Мінприроди ініціювало судовий розгляд та повернення цього маєтку від Януковича до держави. Тепер на це вже державне майно чекає інвентаризація і визначення органу управління ним.

"Мінприроди ініціюватиме надання Межигір'ю статусу об'єкта природно-заповідного фонду, що назавжди відкриє цю територію для людей, дасть їм змогу забезпечити догляд за рідкісними тваринами і рослинами та зробить цю територію освітнім і науковим центром", – повідомив міністр.

Зауважимо, що внаслідок оборудок 2007 року "Межигір'я" спершу перейшло під управління Мінприроди, потім – до статутного капіталу НАК "Надра України", і зрештою стало власністю ТОВ "Танталіт".

Інфографіка по Межигір'ю
Інфографіка по Межигір'юОстап Семерак / Facebook

Попередній матеріал
Нацбанк детально роз'яснив, чому в Україні не визнають криптовалюту
Наступний матеріал
Чи бути "Північному потоку-2": США зайняли жорстку позицію щодо газопроводу РФ в обхід України
Loading...