Андрій Юсов
Андрій Юсов 5 канал

"Вимагаємо, щоб Зеленський відзвітував перед українцями про результати Нормандських перемовин" – включення з-під ОП

Читайте по-русски
Акція "Варта на Банковій" триває вже другу добу

Очікують результатів переговорів нормандської четвірки, які вже мають стати відомими за кілька годин, активісти на Банковій. Нині людей під Офісом президента в середмісті столиці більшає. Приходять ті, хто дотепер був на роботі. Приїжджають і учасники з інших міст. Акція "Варта на Банковій" триває вже другу добу. За перебігом акції, яка надвечір перетворилася на віче, стежить кореспондент "5 каналу" Петро Троць.

За словами кореспондента, нині під ОП настрої очікувальні. Один із співорганізаторів акції Андрій Юсов сказав, що чи триватиме далі акція "Варта на Банковій", залежатиме від того, які будуть результати Нормандської зустрічі в Парижі. 

"Як і вся країна, "Варта на Банковій" чекає новин з Нормандської зустрічі. Ми чекали прес-конференцію на 20:00, тепер на 22:00. Люди не розходяться. У нас є чіткі 5 вимог до президента, що він не повинен порушити і де він не повинен здати національні інтереси України. Ми вимагаємо: щоб незалежно від того, коли закінчаться перемовини, Зеленський відзвітував перед українським суспільством про їхні результати. І далі оргкомітет "Варти на Банковій" та "Рух опору капітуляції" визначимося щодо наших подальших дій. Якщо буде зрада, то буде розгортання протестного руху. Якщо зради не буде, то ми, як люди, які захищають і поважають закон і Конституцію, будемо раді констатувати, що Україна захистила свої національні інтереси. 

Як повідомляв 5.UA, у Парижі завершилася основна зустріч чотирьох лідерів Нормандського формату.

Попередній матеріал
В ООН 19 країн голосували проти деокупації Криму – список
Наступний матеріал
Переговори Путіна і Зеленського завершилися – ЗМІ
Loading...