Залізничний вокзал 'Дарниця'

"Все сталося миттєво": на залізничній станції "Дарниця" жінка народила дитину

Пологи приймала чергова по вокзалу та пасажир із досвідом партнерських пологів

Надвечір 17 квітня на залізничній станції "Дарниця" у столиці жінка народила дитину. Про це повідомляє Залізничний інформаційний портал.

"17 квітня, о 22:20 на станції Дарниця з поїзда № 777 Шостка—Київ зійшла вагітна, у якої почалися передчасні пологи. Дівчинка народилася безпосередньо на платформі на лавці. Пологи прийняла чергова по вокзалу Яна Якименко", – йдеться в повідомленні.

Як стало відомо, спершу оператор попередив, що з електрички зійде вагітна, в якої відійшли води.

"Її мала зустріти я, – говорить Яна Якименко, – бо лікарка в цей час приймала важку пацієнтку в медпункті. Ніхто й подумати не міг, що все буде так швидко. Ми викликали "швидку", а я побігла на платформу", – пригадує новоявлена "акушер".

Вона розповідає: на платформі побачила майбутню породіллю, яка повільно йшла з трьома важкими сумками. До Києва жінка приїхала за два тижні до запланованих пологів, однак просто на станції відчула, що все станеться раніше:

"Пройшли буквально 20 м, і вагітна сказала: "Все, здається, почалось". Дивом дійшли до останньої лавки, й дитина майже відразу народилася".

41-річна жінка мала при собі пелюшки, тож маля сповили. А допомагав приймати пологи Яні Якименко звичайний пасажир із досвідом партнерських пологів.

"Дівчинка народилася маленька. Я їй, як змогла, прочистила носик, і маля почало дихати, не плакало. Поклали дівчинку матері на живіт. За 10 хвилин приїхала швидка", – згадує чергова по вокзалу.

Як з'ясувалося згодом, для породіллі Наталі це вже третя дитина. Та для залізничників – це перше немовля, що народилося на станції.

Нагадаємо, у МОЗ вже пообіцяли зробити пологи в Україні безплатними.

Попередній матеріал
Курортна провінція Китаю скасувала візи для українців
Наступний матеріал
Трагічне селфі: підліток пережив удар струмом на високовольтній лінії та падіння з 10-метрової висоти