5 канал

Пологи по-європейськи: коли у Києві добудують центр з надсучасними палатами

На породілля уже невдовзі очікуватимуть надсучасні палати, операційні та реанімація інтенсивної терапії

Відремонтоване операційне відділення Київської міської клінічної лікарні №1 має запрацювати до кінця року. На капітальний ремонт будівлі у міській адміністрації виділили 12 мільйонів гривень. Про це повідомив заступник голови КМДА Микола Поворозник, передає "5 канал".

Поворозник оглянув відремонтоване відділення анестезіології з палатами інтенсивної терапії. Там уже облаштували необхідне обладнання та меблі.

Тим часом оновлений другий корпус Київського міського перинатального центру планують здати в експлуатацію вже в січні наступного року. Він обійдеться столичному бюджету у понад 110 мільйонів гривень. Про це під час інспекції робіт у закладі повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко.

"Було прийняте рішення зробити європейської якості центр, який дасть змогу забезпечити не тільки місцевих жителів Оболоні, а й всіх киян, і дати їм можливість скористатися послугами цього центру. Наше основне завдання – зробити комфортні умови для киян, щоб вони відчували себе у безпеці", – зазначив заступник голови КМДА.

Як відомо, побудували корпус ще 1984 року. А реконструкцію будівлі розпочали у вересні 2016-го. Нині ремонтники завершують оздоблювати фасад, встановлювати сучасні вікна та замінюють старі підйомники.

"Тут будуть надсучасні палати, операційні, реанімація інтенсивної терапії для дорослих, маю на увазі для вагітних, для післяпологових жінок. Буде також перинатальна реанімація, щоб усе відповідало сучасним умовам", – розповів директор Центру репродуктивної перинатальної медицини Києва В'ячеслав Камінський.

За словами лікарів, другий корпус дозволить приймати понад 5 тисяч пологів на рік, а це майже вдвічі більше, аніж зараз. Зокрема, цим корпусом також планують розвантажити й інші пологові будинки на Троєщині.

Попередній матеріал
Політтехнолог про ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі: Це закономірний підсумок його діяльності в Україні
Наступний матеріал
Жебрівський: Україна заздалегідь готувалася до відключення світла ОРДО
Loading...