Шулявський міст
Шулявський міст 5.ua

Влада Києва визначила три проекти реконструкції Шулявського шляхопроводу

До обговорення проектів були запрошені архітектори та відомі профільні спеціалісти

На засіданні секції містобудівної ради Києва для подальшого розгляду було обрано три варіанти реконструкції Шулявського шляхопроводу. Про це повідомив заступник голови КМДА Олександр Спасибко, передає "Укрінформ" із посиланням на прес-службу столичної адміністрації.

"Дуже важливим є продовження роботи і проспекту Перемоги, і Шулявського шляхопроводу. Ми в жодному разі не зупинимо ці транспортні артерії міста. Другим важливим принципом, за яким буде обрано проект реконструкції, є найбільша пропускна спроможність, яку продемонструє транспортна модель. І третім важливим принципом є вартісна складова реконструкції", – зазначив Спасибко.

До обговорення проектів реконструкції Шулявського шляхопроводу запрошені архітектори та відомі профільні спеціалісти з будівництва транспортних споруд. Спасибко повідомив, що вже наприкінці 2017 цього року столична влада планує розпочати будівництво транспортної розв'язки на Шулявці. Реконструкція шляхопроводу теж запланована на 2017 рік.

За підсумками засідання три варіанти проектів були направлені на подальшу розробку та доопрацювання та будуть розглянуті на наступному засіданні секції містобудівної ради.

Як повідомляв 5.UA, після обвалу на Шулявському мості заяву на звільнення написав директор "Київавтодору".

Дивіться також фотогалерею на тему:

У Києві "втомився" Шулявський міст – фото обвалу частини шляхопроводу

/
Шулявський міст обвалився
/
Шулявський міст обвалився
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У період 13-19 березня ЄС продовжить санкції – ЗМІ
Наступний матеріал
Які в українців улюблені державні свята – дослідження
Loading...