вчитель 5.ua

Вчителі з Білої Церкви викладатимуть у школах Луганщини

Меморандум про співпрацю підписали тамтешні управління освіти.

За домовленостями освітяни обмінюватимуться шкільним досвідом. Білоцерківські вчителі працюватимуть у школах Попаснянського району. Вони мають розробити спеціальну програму для дистанційного навчання в зоні проведення бойових дій. Допомогу отримають 17 дитсадочків та 36 шкіл Луганщини. У такий спосіб забезпечать школярів і дошкільнят якісною освітою.

"Наші кращі вчителі будуть приїжджати в ті школи. Допомогти Попаснянському району тим школам, які є, тим дітям, підручниками, методичним навчанням", - зазначив голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра.

"Діти наші мають навчатися за сучасними технологіями, і вчителі Попаснянського району мають володіти сучасними технологіями, і ми маємо їм звичайно допомогти в цьому", - говорить в.о директора департаменту освіти і науки Київської ОДА Віра Рогова.

"Патріотичне виховання зараз для нас - це основне", - зазначила начальник відділу освіти військово-цивільної адміністрації Попаснянського району Марина Донцова.

Нагадаємо, до війська не призиватимуть студентів, аспірантів і докторантів денної форми навчання, викладачів вишів та науковців.

Попередній матеріал
На сайті МОН буде створено сторінку кримськотатарською мовою
Наступний матеріал
Квіт пропонує відкрити російські студії у провідних українських університетах