Олесь Бузина 5.ua

Вбивство Бузини: коли справу розгляне суд присяжних

Нині всі сторони погодились про те, що справу має розглянути суд присяжних

У вівторок, 24 квітня, у Шевченківському райсуді Києва завершилося підготовче засідання у справі вбивства публіциста Олеся Бузини. Про це повідомляє кореспондент "5 каналу" з місця подій.

На засідання сьогодні прибули всі учасники процесу – і адвокати, і прокурор. Спершу взялися розглядати подання сторони захисту щодо відводу прокурора, однак суд вирішив відхилити це подання. Тож далі почали розглядати скарги, які подала сторона обвинувачення. Їх було близько сотні.

Адвокати сторони захисту кажуть, що вже до наступного засідання буде подано ще близько 200 скарг.

"По суті надалі теж буде підготовче судове засідання, на якому будуть розглянуті скарги, які були анонсовані на сьогоднішньому судовому засіданні. Я думаю, що всі сторони висловляться загалом по всій скарзі, і суд ухвалить рішення загалом за результатами підготовчого засідання. Рішення, які приймає суд, визначені КПК – це щодо призначення судового розгляду або повернення акту, або закриття кримінального провадження", – зазначив прокурор Олександр Жила.

"Рано чи пізно із трійки суддів все одно ця справа буде передана до суду присяжних. І суду присяжних доведеться все починати наново. Тобто все з початку. Очевидно, що суд присяжних, за Конституцією, має бути нам забезпечений. І він колись нам буде забезпечений. По великому рахунку сьогодні у мене головне завдання – це просто дочекатися суду присяжних, а вже там починати все з початку і наводити свої аргументи", – прокоментував адвокат обвинувачених Андрій Федур.

Справу про вбивство Бузини продовжать розглядати 7 травня. Нині у засіданні суду оголошена перерва.

Нагадаємо, публіциста Олеся Бузину вбили у квітні 2015 року. Правоохоронці затримали двох підозрюваних – Андрія Медведька та Дениса Поліщука. Спочатку їх утримували під вартою, потім відпустили під домашній арешт. Затримані вважають справу сфабрикованою.

Попередній матеріал
У Чорнобильській зоні відчуження відновилась велика кількість червонокнижних тварин і рослин – Семерак
Наступний матеріал
Селекторна нарада щодо реформування освіти в умовах децентралізації – трансляція
Loading...