112.ua

У столичному метро з’являться нові інформаційні екрани з годинником

  Окрім цього, незабаром також з'являться дві соціальні реклами, які стимулюватимуть людей добре поводитися, і серія графічних постерів щодо безпеки

  Громадська організація "Агенти змін", яка займається дизайнерськими рішеннями для київського метрополітену, незабаром презентує оновлену систему для рекламних екранів у вагонах, у яку буде вбудовано годинник. Про це повідомляє "Укрінформ".

  "Всередині вагонів розміщені рекламні екрани, вони використовувалися досить безплідно, а зараз там зробили певно інформаційну систему, яка показує список станцій і час на поїздку. Цей проект розвивається, і скоро ми побачимо повноцінніше застосування. Відгуки позитивні, але людям не вистачає годинника, оскільки у натовпі незручно діставати телефон", – розповів представник ГО "Агенти змін" Юрій Грановський рамках дискусії "Розумне місто: від досягнень до викликів"

  За словами Грановського, "Агенти змін" уже більше ніж два роки працюють і над навігацією в метро – системою покажчиків, які допомагають орієнтуватися.

  "Зараз навігація не дуже хороша, але ми над нею працюємо. Зокрема ми плануємо вдосконалити навігацію на станції "Лівобережна". Вона нова, зроблена до Євробачення, але оскільки все робилося поспіхом, то реалізовано не так, як би хотілося. Потрібна навігація із підсвічуванням, а не звичайні наклейки", – пояснив Юрій Грановський.

  Ще одне нововведення, яке готують "Агенти змін", – це оновлені термінали для поповнення проїзних.

  "Пілотний проект з'явиться на одній із центральних станцій. Ми це відтестуємо, проект запроваджуватиметься поетапно, поки не з'явиться всюди. Термінал буде уміти працювати з банківськими картками. Мені здається, це буде набагато зручніше ніж те, що існує зараз. Постійно працюємо з MasterCard, є наполеонівські плани щодо подальшої співпраці", – анонсував представник громадської організації.

  Окрім цього, він зауважив, що незабаром з'являться дві соціальні реклами, які стимулюватимуть людей добре поводитися, і досить жорстка серія графічних постерів щодо безпеки.

  Попередній матеріал
  "Кінець тазикової романтики": У понеділок киянам повернуть гарячу воду
  Наступний матеріал
  МЗС України висловило рішучий протест через візит Путіна до Криму
  Loading...

  У Києві на "Льва Толстого" людина впала під потяг – рух на станції метро відновлено

  У київському метро відмовляться від жетонів на користь одноразових квитків з QR-кодом

  "Кінець тазикової романтики": У понеділок киянам повернуть гарячу воду

  ТЕЦ Київенерго повертають газ, незважаючи на борг

  У вихідні частково обмежать рух транспорту на вулиці Мостицькій у Києві

  Під час обшуків у квартирі Гужви знайшли рублі