Віталій Кличко
Віталій Кличко Сайт братів Кличко

У Києві запустять безкоштовні курси англійської, німецької та французької мов – Кличко

  Відповідне рішення вже затверджене на рівні міської адміністрації

  Мешканці столиці зможуть безоплатно навчатися англійської, німецької та французької мов, а для іноземців відкриють курси безкоштовної української. Про таке заявив міський голова столиці Віталій Кличко на відкритті Першого чемпіонату з англійської мови у Києві, передає сайт Кличка.

  "Зважаючи на популярність вивчення іноземних мов, міська влада ухвалила рішення з початку 2019 року запустити постійно діючий проект "Київський Освітній Хаб". Тому з наступного року кияни зможуть безкоштовно навчатися англійській, німецький та французькій мовам, а для іноземних гостей Києва відкриємо курси української мови", – повідомив очільник столиці.

  За його словами, відповідне рішення вже затверджене на рівні міської адміністрації і проходить погодження у профільних комісіях Київради. Загалом передбачається, що наступного року "Київський Освітній Хаб" відвідають 100 тисяч людей. Наразі програму навчання для них розробляє психолінгвіст Віталій Зубков, який протягом 20 років викладає 5 іноземних мов.

  "В сучасному світі нікому не потрібно пояснювати важливість володіння іноземними мовами. В Україні поки що англійською розмовляє тільки 7% людей. Це дуже мало. Тому наше завдання - щоб якомога більше людей вивчали іноземну мову, могли спілкуватися англійською. Особливо, молоде покоління. І ми для цього сьогодні створюємо всі умови. Адже знання мов - це можливість для спілкування, перспективи в освіті і цікавій роботі, інтегрованість в європейське співтовариство", – відзначив Кличко.

  Зауважимо, що подібні амбітні плани стали можливими завдяки проекту "Київ заговорить англійською". Той передбачав безкоштовне навчання англійської мови для 10 тисяч киян, утім, зважаючи на популярність курсів, за рік до вивчення іноземної долучилися 20 тис. мешканців столиці. А заявок на навчання організатори отримали майже 70 тисяч.

  Попередній матеріал
  "Toyota для слідчого": ДБР придбає автомобілі на 70 мільйонів гривень
  Наступний матеріал
  УЗ пояснила, чому досі не запустили прямий поїзд в Угорщину
  Loading...