GOсаmp: іноземні студенти
GOсаmp: іноземні студенти 5.ua

GOсаmp: в Україну приїхали понад 200 іноземців – навчатимуть англійської

Для цього у кількох сотнях шкіл організують спеціальні дитячі табори

В Україну прибула друга група іноземних волонтерів GOсаmp. Понад двісті іноземців приїхали навчати українських школярів англійської мови, передає "5 канал".

Як стало відомо, усі уроки волонтери проводитимуть безкоштовно. Пришкільні табори організують у понад 600 школах по усій Україні, зокрема і в Донецькій та Луганській областях. Спілкуватимуться іноземці з дітьми виключно англійською мовою.

"Ми відібрали 600 шкіл, і 80% шкіл – це переважно невеликі селища та містечка. Друга група шкіл – це школи, які знаходяться на лінії вогню. Ми будемо вивозити звідти дітей у цей табір в липні та серпні", – розповіла координатор ініціативи Go Global Оксана Нечипоренко.

Проект розрахований на три місяці і має на меті покращити рівень англійської учнів. Загалом в Україну зголосилися приїхати понад 600 волонтерів зі 140 країн світу.

"Основна причина, чому я тут – хочу поліпшити рівень знань іноземної в українських школярів. Я розумію, що навчати дітей нелегко, але я приймаю цей виклик", – каже волонтерка з Бангладеш Дагміна.

"Багато людей запитує, навіщо це тобі? В Україні війна. Я відповідаю, що є кілька причин моєї участі у цьому проекті. Я цікавлюся українською культурою. І звісно, бажаю поділитися досвідом вивчення англійської зі школярами", – зазначає волонтер із Китаю Нік.

GoCamp організовують другий рік поспіль. Проект благодійний. Волонтери приїхали в Україну власним коштом, житимуть в українських сім'ях, які зголосилися безкоштовно їх прийняти.

Попередній матеріал
Дітям Донбасу – українські книжки: як вирішували проблему російської літератури на сході
Наступний матеріал
Вбивство журналіста-майданівця Сергієнка: як підозрюваний у суді на серце скаржився
Loading...