Шеврон ЗСУ
Шеврон ЗСУ 24tv.ua

У Києві запрацює Центр допомоги учасникам АТО: яку допомогу надаватимуть

Військовим допомагатимуть шукати роботу, проходити лікування та реабілітацію та отримувати пільги

Київрада ухвалила рішення про створення Центру допомоги учасникам антитерористичної операції. Про це повідомляє прес-служба Київради

Як стало відомо, центр складатиметься із трьох відділів: інформаційно-консультативної роботи, взаємодії із органами влади та взаємодії із ГО.

"Передбачається, що КБУ "Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції"  надаватиме консультаційні послуги учасникам АТО та членам їхніх сімей, допомагатиме у взаємодії з органами влади, місцевого самоврядування та недержавними організаціями учасників АТО і волонтерами", – йдеться в повідомленні Київради.

Таким чином, Центр допомагатиме учасникам АТО отримувати пільги, оформлювати лікування, адаптацію та реабілітацію, забезпечуватиме соціальні гарантії. Також фахівці сприятимуть у працевлаштуванні бійців АТО, їхній професійній підготовці, перепідготовці, підвищенні кваліфікації тощо.

"Утримання міського центру допомоги учасникам АТО передбачається за рахунок коштів столичного бюджету. Попередній обсяг фінансування на рік становить 3,5 млн грн", – повідомили у Київраді.

Зауважимо, що відповідне рішення підтримали 85 депутатів. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Три роки потому: як Краматорськ, Слов'янськ, Бахмут святкують річницю звільнення від окупації – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Російські шпигуни активізували розвідку в США після президентських виборів – ЗМІ
Наступний матеріал
У ніч на Івана Купала на Одещині потонули три дівчини, тіла досі шукають
Loading...