Фото Ірини Геращенко

У липні в Україні планують відкрити два реабілітаційні центри для АТОшників та екс-заручників

Центри відкриють на Закарпатті та в Києві

На Закарпатті та в Києві відкриють два реабілітаційні центри для військових, які були поранені в зоні АТО, та для колишніх заручників. Про це заявила перший заступник голови Верховної Ради України Ірина Геращенко на семінарі Роуза-Рота, який відбувається у Києві, повідомляє "Укрінформ".

"З міністром оборони ми обговорюємо питання відкриття в цьому місяці двох реабілітаційних центрів для військових, які були створені один у Києві і один у Закарпатті на базах, які будуть передані Міністерству оборони іншими відомствами", – сказала Геращенко.

Ірина Геращенко повідомила, що в центрах будуть проходити реабілітацію українські військові, які отримали поранення в зоні АТО або перебували в заручниках. Вона також зауважила, що для української сторони є дуже важливим досвід країн НАТО у питанні підтримки колишніх військових, щоб вони після війни могли повертатися у мирне життя.

Окрім цього, перший заступник голови ВР закликала НАТО посилити співпрацю з Україною у питанні кібербезпеки. За її словами, Україна стала жертвою гібридної війни, зокрема й у питанні кібератак.

"Україна іноді стає першою жертвою спроб нових атак по держустановах, інфраструктурних об'єктах, і нам треба посилити нашу кібербезпеку", – наголосила Геращенко і закликала НАТО допомогти Україні в цьому питанні.

"Українська гордість і міць": як розвідники ЗСУ силу в АТО випробовують – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Мінські групи – не лавочка по звільненню всіх злочинців": Геращенко сподівається на розблокування терористами процесу обміну заручниками
Наступний матеріал
Подання на Довгого містить суттєві недоліки, буде направлене спікеру Ради - рішення комітету
Loading...

На Київщині МВС відкриє центр реабілітації для воїнів АТО, які отримали контузії

Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги

Бійцю ледь не відірвало стопу: 23-річний десантник потребує допомоги – ФОТО

"Дідусь скоро приїде": боєць АТО записав зворушливе відеозвернення до рідних

"Перемир'я" в АТО: активізувались снайперські групи ворога, загинув боєць ЗСУ

Італійський журналіст Рокеллі потрапив у Слов’янськ без відома української влади – Єнін