Електронний квиток
Електронний квиток Facebook / \"Київпастранс\"

У Києві з 1 листопада запрацює тестовий е-квиток

Якщо пасажир не користується е-квитком протягом року, його буде заблоковано в системі

З 1 листопада у столиці в тестовому режимі запрацює електронний квиток. Про таке повідомила прес-секретар Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій КМДА Ксенія Прізіглей, передає "Новое время".

Як стало відомо, в наземному транспорті вже встановили 1,5 тис. комплектів обладнання для функціонування системи електронного квитка. Перевізники ж мають обладнати рухомий склад міського транспорту та станції метро, швидкісного трамваю, фунікулера, міської електрички обладнанням для роботи системи е-квитка.

Формами носія е-квитка можуть бути: транспортна картка, банківська картка, соціальна (пільгова картка), QR-код, учнівський та студентський квитки, гаджет з відповідним додатком.

Сам проїзний квиток може бути разовим; на певний період на один або кілька видів транспорту з певною кількістю поїздок, без певної кількості поїздок. Період користування може починатися з моменту продажу квитка або з моменту його активації; передбачений квиток з урахуванням дальності поїздки.

Водночас, якщо пасажир не користується е-квитком протягом року, квиток буде заблокований в системі і вартість невикористаних поїздок не повертається. Але пасажир може звернутися із заявою про повернення коштів з квитка, якщо він користувався ним протягом року.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Нардеп потрапив у ДТП, в результаті якої з рейок зійшов трамвай – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Суд залишив Савченко за ґратами
Наступний матеріал
"Ціни поповзуть": НБУ прогнозує збільшення інфляції в Україні
Loading...