5 канал

У Києві урочисто відкрили вулицю та мурал Івана Павла ІІ

У Києві урочисто відкрили вулицю Святого Івана Павла ІІ, а також мурал із його зображенням на одній зі стін будинків

Урочистості з нагоди відкриття у Києві вулиці Святого Івана Павла ІІ розпочалися о 10-й ранку у костьолі Святого Миколая, де відбулася літургія. Заходи на вулиці розпочалися близько 13-ї години. Завітали на урочистості з нагоди відкриття вулиці названої на честь 254 Папи Римського керівництво міста та Надзвичайний і Повноважний Посол Польщі в Україні.

5 канал

Іван Павло ІІ — 264-й Папа Римський. Римо-католицький польський єпископ, єпископ-помічник Кракова, а пізніше архієпископ-митрополит Краківський і кавалер Ордену Білого Орла; 6-й суверенний голова міста-держави Ватикан. Святий Католицької Церкви, канонізований 2014 року.

Іван Павло II перебував на чолі католицької церкви протягом двадцяти шести з половиною років, що є другим за тривалістю понтифікатом після Папи Пія IX, що займав цю посаду 32 роки. Іван Павло II — перший в історії Папа-слов'янин, а також перший Папа-неіталієць з часів голландця Адріана VI, що служив з 1522 по 1523 роки.

Поет і поліглот, також актор, драматург і педагог. Філософ історії, феноменолог, містик й представник християнського персоналізму.

Попередній матеріал
Страви з "Енеїди" Котляревського: як святкували Покрову у Полтаві
Наступний матеріал
Марш за права тварин: кількатисячна хода у Києві
Loading...

У центрі Києва загорівся підземний перехід

Марш Cлави пройшов без порушень порядку, поліція нарахувала 10 тисяч учасників - фото

Марш слави УПА в Києві: включення з місця події

Активісти збираються провести Марш Слави Героїв у Києві

У Києві змінять рух тролейбуси й автобус

"Без брому та нафталіну": У Києві стартував історичний фестиваль