Лікарі ОЛександрівської клінічної лікарні Києва
Лікарі ОЛександрівської клінічної лікарні Києва Facebook / Lyudmila Antonenko

У Києві помер пацієнт із COVID-19, за життя якого боролися кілька тижнів

  Читайте по-русски
  Головний лікар Олександрівської клінічної лікарні Києва спростувала припущення, що статистика щорічної смертності не перевищує смертність від COVID-19

  Головний лікар Олександрівської клінічної лікарні Києва Людмила Антоненко повідомила, що один із 43 пацієнтів із COVID-19, які перебувають у лікарні, помер, ще декілька осіб у важкому стані. Про це йдеться на сторінці Людмили Антоненко у Facebook.

  "На жаль, сьогодні ми втратили пацієнта. За його життя ми боролись останні кілька тижнів. Протягом всього лікування пацієнт був важкий, з прогресуючим погіршенням, що призвело до підключення до апарату ШВЛ (штучної вентиляції легень) та ЕКМО (екстракорпоральної мембранної оксигенації). Я і команда лікарів Олександрівської клінічної лікарні м. Києва приносимо співчуття рідним і знайомим. Повірте, кожний лікар дуже переживає втрату пацієнта. Ми боролись за життя, застосовуючи всі сучасні технології, які зараз використовують лікарі у всьому світі. Проте ми не змогли", –  написала лікар.

  Щодо долі другого пацієнта, який перебував на ЕКМО, його стан нестабільний, важкий.

  За словами Антоненко, станом на 6 квітня в Олександрівській клінічній лікарні перебували 65 пацієнтів в інфекційних відділеннях, із них – 43 із підтвердженим коронавірусом, 20 – із підозрою, 4 – в реанімації, 1 – на ЕКМО.

  Керівник лікарні також спростувала припущення, що статистика щорічної смертності не перевищує смертність від COVID-19.

  "Я розумію, що всім сильно набридло сидіти на карантині, проте раджу не загравати з долею і не перевіряти на собі, чи дійсно "хвилю корони ви вже встигли перенести в січні чи в лютому", чи дійсно "більшість переносить безсимптомно і вже має імунітет" і ще багато чудових думок. Якби ви зараз попрацювали лікарем в інфекційному відділенні або в лабораторії, такі легковажні думки вас би не займали".

  Як повідомляв 5.UA, в Україні станом на ранок 7 квітня зафіксовано 1462 випадки коронавірусної хвороби COVID-19, з них 45 летальних, 28 пацієнтів одужало. За добу було зафіксовано 143 нові випадки.

  Попередній матеріал
  Діджиталізація кримінального процесу: в Україні планують перевести провадження в електронний формат
  Наступний матеріал
  Разумков анонсував ще одне позачергове засідання Ради – головне питання
  Loading...

  На Буковині та Тернопільщині повідомили про нові випадки коронавірусу – подробиці

  Прем'єра Великої Британії перевели в реанімацію – симптоми COVID-19 погіршилися

  COVID-19 в Іспанії: в країні інфікувалося майже 20 тис. медиків

  COVID-19 у світі: як справляються з карантином країни та хто з відомих людей захворів

  Закінчується корм: у Маріуполі кінно-спортивний клуб опинився у скрутному становищі через карантин

  Ми наполягатимемо на кремації померлих від коронавірусу – заступник голови КМДА