Реконструйована школа
Реконструйована школа 5 канал

У Києві до 1 вересня відкрили реконструйовану школу №22

Читайте по-русски
У закладі можуть навчатися більш як 700 учнів

Новий навчальний рік у нових стінах. До Дня знань у столиці відкрили реконструйовану загальноосвітню школу №22, передає "5 канал".

Зазначається, що на цей день більш як 300 учнів та кілька десятків педагогів чекали 4 роки. Протягом цього часу вони ділили одне приміщення з іншим навчальним закладом. У відремонтованій школі, крім сучасних навчальних класів з інтерактивними дошками та комп'ютерами, є також нові: читальний, спортивний та хореографічний зали. Навчальний заклад зробили комфортним і для дітей з інвалідністю: облаштували пандуси та ліфти.

Окрім того, це перша школа в районі, де втілили сучасну незалежну систему опалення та нагріву води. Директорка школи зазначила, що навчатися в закладі можуть більш як 700 учнів. Тож попри старт занять, набір дітей ще триває. Міський голова Києва Віталій Кличко, який приїхав привітати учнів і вчителів, запевнив, що ця школа – краща за будь-яку приватну.

"Цією школою ми можемо пишатись. Це десята школа, яку ми відкрили за останні роки. Навіть приватні школи заздрять нам по обладнанню, спортивним залам, басейнам", – зазначив міський голова Києва Віталій Кличко.

Директорка середньої загальноосвітньої школи №22 міста Києва Романа Чаусова наголосила: "Ці 4 роки в очікуванні нового приміщення, безумовно, наклали відбиток. Оскільки і діти, і батьки, всі з нетерпінням чекали справді школи такого європейського зразка".

"Мені подобається школа, і я хочу побачити свій клас, уже сидіти біля вчителя"", – каже першокласниця Ніколь.

Нагадаємо, в Україні початок нового навчального року – День знань. Торік у зв'язку з пандемією коронавірусу початок нового навчального року пройшов без традиційного свята Першого дзвоника. Нині всі регіони України віднесені до "зеленого" рівня епідемічної небезпеки. Отже, школи з 1 вересня почнуть вчитися у звичайному режимі.

Попередній матеріал
Розстріли на Майдані: у суді допитали медика Жуковську, яку поранили в шию під час Євромайдану – включення
Наступний матеріал
Президент Польщі в річницю Другої світової війни: наївно вірити, що нічого схожого більше не станеться
Loading...

Канцтовари, одяг і купа дрібниць: як закупки дітей до школи "вдарять" по кишенях батьків

Яка погода буде в останній день літа й на 1 вересня – прогноз синоптика

У МОЗ дали рекомендації, як краще організувати урочистості 1 вересня