КМДА 5.ua

У КМДА запрацював антикризовий штаб з підготовки до зими

  Днями вже провели перше засідання штабу

  У Києві запрацював антикризовий штаб з підготовки до зими. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київської міської державної адміністрації

  "Планова підготовка до опалювального сезону неможлива через ветування закону 2706, який забезпечив би зняття арештів із рахунків теплопостачальних підприємств. Фінансово-господарська діяльність останніх залишається паралізованою", – мовиться в повідомленні.

  У зв’язку з цим київською владою введено антикризовий режим підготовки до зими. Антикризовий штаб збиратиметься щотижня для аналізу ситуації і прийняття оперативних рішень.

  "Днями ми вже провели перше засідання штабу, на якому поряд із системними питаннями, такими як проведення гідравлічних випробувань тепломереж, приймались і необхідні практичні рішення. Наприклад, щодо виділення із матеріального резерву 250 кілограмів електродів для ліквідації аварійних пошкоджень", – повідомив заступник голови КМДА Петро Пантелеєв.

  Чиновник зазначив, що зважаючи на безпрецедентно складні умови, в яких доводиться готуватись до зими, київська влада зробить усе, щоб вчасно розпочати опалювальний сезон, а кияни отримали комунальні послуги відповідної якості.

  Він додав, що місто, попри заблоковані рахунки ПАТ "Київенерго" знайде можливість виконати програму встановлення приладів обліку в будинках.

  Як повідомляв 5.ua, 12 серпня Президент України Петро Порошенко ветував та повернув зі своїми пропозиціями на розгляд парламенту закон "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення" (№2706).

  Попередній матеріал
  У районі проведення АТО викрили угруповання, що відмивало гроші через електронні гаманці
  Наступний матеріал
  Брифінг голови НАЗК Наталії Корчак – відео
  Теги:
  Loading...

  У Києві від сьогодні обмежили рух транспорту кількома вулицями – КМДА

  У КМДА розповіли, як виїжджатимуть учасники "хресної ходи" зі столиці

  У КМДА розповіли як Київ готується до Євробачення - інтерв'ю

  КМДА: львівське сміття не загрожує екології Києва