фото АПУ

Президент ветував закон про списання штрафів теплокомуненерго і водоканалам

  Порошенко повернув зі своїми пропозиціями на розгляд парламенту закон "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення"

  Президент України Петро Порошенко ветував та повернув зі своїми пропозиціями на розгляд Верховної Ради закон "Про заходи, спрямовані на забезпечення сталого функціонування суб'єктів господарювання у сферах теплопостачання, централізованого водопостачання та водовідведення" (№2706). Про це йдеться на сайті Верховної Ради.

  Як зазначається у пропозиціях Президента, закон не може бути підписаний, адже ним запроваджуються економічні преференції щодо виконання зобов'язань з оплати використаного природного газу та послуг з його транспортування та/або електричної енергії для окремої категорії суб'єктів господарювання і не передбачаються заходи щодо компенсації втрат та поліпшення фінансово-економічного стану їх кредиторів.

  Крім того, законом до суб'єктів господарювання, на яких поширюється дія мораторію, не віднесено суб'єктів господарювання, що здійснюють постачання та/або транспортування природного газу надавачам комунальних послуг. Пропонований спосіб урегулювання зазначених проблем порушує конституційний принцип рівності всіх суб'єктів права власності перед законом та гарантії захисту державою прав усіх суб'єктів права власності і господарювання.

  До того ж, реалізація мораторію, передбаченого законом, який надійшов на підпис, може призвести до погіршення ситуації на оптовому ринку електричної енергії та ринку природного газу, укорінення практики несвоєчасної або не в повному обсязі оплати за одержані товари і послуги.

  Нагадаємо, Рада ввела мораторій на штрафи за борги для теплокомуненерго.

  Попередній матеріал
  У Міноборони озвучили оновлені дані щодо кількості контрактників
  Наступний матеріал
  "Пляжний патруль" в Одесі: як тренуються рятувальники на воді – відео
  Теги:
  Loading...

  Луценко ініціює перевірку всіх водоканалів і комуненерго на предмет відмивання держкоштів

  Через здорожчання електроенергії підвищиться тариф на воду – "Київводоканал"

  У "Київводоканалі" попереджають про аферистів

  У столиці керівництво "Водоканалу" присвоїло 18 млн. грн. - МВС