пляжний патруль 5.ua

"Пляжний патруль" в Одесі: як тренуються рятувальники на воді – відео

Навчання проводять за міжнародними стандартами з використанням новітніх засобів порятунку

На Одещині у Южному тривають навчання пляжних рятувальників, які проводять за міжнародними стандартами. Інструктаж проводять фахівці із Києва, методика навчання американська, але адаптована під українські реалії. Про це повідомляє "5 канал".

Зазначається, що рятувальників вчать, як швидко витягти потопельників із води та надати першу медичну допомогу. Інструктори – київські фахівці з громадської організації "Пляжний патруль".

Організацію спів заснував Артем Гальчук, що працює поліцейським у столиці. У вільний час навчає, як рятувати людей на воді. Передає досвід, отриманий на піврічних курсах у Сполучених Штатах.

"Ми використовуємо новітні засоби, проте, основне ми запозичили у зарубіжних колег. Загалом, це уніфіковані стандарти, яким ми наразі відповідаємо", - розповідає Гальчук.

Наймолодший рятувальник у команді – Дмитро Спис, йому всього 15 років, однак він встиг витягнути із води трьох людей. Каже, що навчання сприяють відпрацюванню навичок рятувальника.

"Дуже багато нового. Конкретно, нововведення про "тюби", що можуть рятувати людину, якщо вона знепритомніла. Це дуже визначне нововведення та цінна інформація", – додає хлопець.

До Южного київські рятувальники побували в Затоці. Кажуть, у планах відкрити в Одеській області регіональне відділення організації "Пляжний патруль", аби відпочинок українців був безпечнішим.

Як повідомлялося, наприкінці червня у Києві стартував набір до "Пляжного Патрулю"

Дмитро Долматов, Сергій Іщенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Президент ветував закон про списання штрафів теплокомуненерго і водоканалам
Наступний матеріал
Мотузяник розповів про втрати ЗСУ за добу
Теги:
Loading...

З'явилося відео землетрусу на пляжі в Маріуполі

В Одесі епідеміологи заборонили купатися на 6 найпопулярніших пляжах

Маріупольські рятувальники-водолази продемонстрували готовність до пляжного сезону

У Києві стартував набір до "Пляжного Патрулю"