Громадський транспорт
Громадський транспорт eveningkiev.com

У КМДА розповіли, які трамваї, тролейбуси та автобуси будуть закуповувати для киян

В ефірі програми "Час: Online" на сайті 5.UA заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Києва Богдан Тимченко розповів про плани столичної влади щодо оновлення автопарку громадського транспорту міста

В минулому 2016 році столична влада закупила 50 автобусів, 36 тролейбусів та 11 трамваїв. Цього року - 20 автобусів, 17 тролейбусів та 18 трамваїв, з них 13 трамваїв польського виробництва Pesa та 5 трамваїв виробництва "Електрон". Про це в ефірі програми "Час: Online" розповів заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Києва Богдан Тимченко. За словами представника КМДА, місцева влада також планує закупівлі для автопарку міста.

"На наступний рік ми теж плануємо придбання, особливо для оновлення трамвайного парку, тому що він у нас виявився найбільш занедбаним. Враховуючи те, що вартість трамваїв велика, трамвайний парк роками не оновлювався і майже за 10-20 років він був практично повністю замортизований. Тому на закупку трамваїв у нас особливо великі плани. Ми плануємо розвивати цей вид транспорту, і взагалі, рейковий транспорт – це майбутнє для міста", – розповів Богдан Тимченко та додав, що принциповою позицією влади міста є закупівля транспортних одиниць, які не були в ужитку.

"Принципова позиція міської влади і перевізників не купувати одиниці, які були у використанні, а тільки новий рухомий склад. Звичайно, що перевагу ми віддаємо вітчизняному виробнику, але, на жаль, ті виробничі потужності нашого виробника не завжди можуть задовольнити наші потреби міста, тому ми вимушені купувати одиниці іноземного виробництва. Проводяться тендерні процедури, але вітчизняний виробник просто інколи не встигає за цими темпами і вимогою міської влади по кількості рухомого складу, тоді, відповідно, перемагає іноземний виробник, у якого потужності більші, хоча перевага по процедурах завжди надається вітчизняному виробникові", – наголосив заступник директора Департаменту транспортної інфраструктури Києва Богдан Тимченко. 

Попередній матеріал
"Патрулі вийшли на вулиці": Поліція Київщини перейшла на посилений режим роботи
Наступний матеріал
"Найновіша технологія у світі": у зоні відчуження стартувало будівництво спецсховища
Loading...

У Києві обмежать рух транспорту: які ділянки оминати водіям

У столиці Естонії почали курсувати безпілотні автобуси

У столиці через ремонт зміняться маршрути транспорту