5 канал

Студенти університету імені Драгоманова, котрі блокують одну з навчальних будівель вишу, озвучили свої вимоги

Студенти сподіваються зустрітися з ректором вже у понеділок

Студенти Національного педагогічного університету імені Драгоманова не припиняють блокувати одну з будівель свого вишу. До приміщення зайшли вчора і досі не розгодяться. Про це повідомляє "5 канал".

Студентство протестує проти намірів керівництва університету відкрити меблевий магазин на площах, котрі можна було б виділити під навчальний процес. Меблі в приміщенні продавали і раніше, але після банкрутства фірми-орендаря площі планували повернути під навчання. Попри ці обіцянки новий ремонт зробили знову під магазин. Студенти заявили, що не знімуть блокаду, допоки ректор не скасує своїх підходів до управління вишем. За  відсутності ректора до студентів прийшли проректори і пообіцяли в понеділук у ректораті думати , як вирішити проблему.

Павло Маценко, студент педагогічного вишу, каже: "Швидше за все до понеділка. У понеділок буде зустріч з нашим ректором. Щвидше за все піде на поступки, як мінімум меблевого магазину тут не буде. У них просто не буде вибору. Ми будемо стояти до останнього".

Своєю чергою голова студентської ради НПУ Лев Левицький заявив: "Однією з умов було надання всіх документів з оренд в принципі за останні 5 років. Друга умова полягала в тому, що ректор приїздить з відпустки і ми проводимо терміновий ректорат, на якому вирішуємо всі наші нагальні проблеми, зокрема по орендах, аудиторіях і багато-багато чого іншого. І це є дві найперші такі умови, після (виконання – Ред.) яких ми готові говорити про зняття облоги, нашого блок-посту на цих площах, де ми знаходимось".

Попередній матеріал
Збірна України з гандболу сенсаційно обіграла команду Ісландії у матчі відбору чемпіонату Європи
Наступний матеріал
Кабмін готує список товарів, які ввозитимуть на окуповані території Донбасу

У Києві студенти університету імені Драгоманова захопили одну з навчальних будівель і не припиняють її блокувати

Рада зобов'язала студентів-медиків проходити військову підготовку офіцерів запасу

Мережу підкорило відео, на якому єнот відібрав у студента телефон та зафільмував свою втечу – відео

У Луганську окупанти під примусом зігнали студентів на мітинг проти поліцейської місії ОБСЄ

Блогер: "Студент, який поставив питання Президенту, дав інтерв'ю кремлівському пропагандисту"

Студенти подарували заступнику міністра фінансів шоколадку