Студенти подарували заступнику міністра фінансів шоколадку

Марченко пояснив, що одержувачами соціальних стипендій можуть стати студенти, чиї сім'ї звернулися за субсидіями

Міністерство фінансів України запропонувало зберегти загальний розмір стипендіального фонду в державному бюджеті 2017 року на рівні близько 5 млрд грн, але зменшити кількість одержувачів академічних стипендій, передає "Інтерфакс-Україна".

Таким чином Мінфін пропонує скоротити число одержувачів академічних стипендій, щоб вони стали великим стимулом, і одночасно збільшити як суму, так і кількість одержувачів соціальних стипендій. Говорячи про академічний стипендіальний фонд, заступник міністра повідомив, що обговорюється можливість виплачувати з нього стипендії 10-20% всіх студентів, віддавши їх призначення на розсуд самих вузів.

Студенти привітали готовність Мінфіну до відкритої дискусії. А представник однієї з асоціацій студентського самоврядування як примирення вручив плитку шоколаду заступнику міністра Марченку, якому минулого тижня інші студенти кинули торт в обличчя на прес-конференції.

Крім того, заступник міністра фінансів Сергій Марченко пояснив, що одержувачами соціальних стипендій можуть стати студенти, чиї сім'ї звернулися за субсидіями. Він нагадав, що таких домогосподарств в Україні налічується 8 млн.

Нагадаємо, 30 серпня під час дискусії щодо зміни системи нарахування стипендій в заступника міністра фінансів Сергія Марченка студент жбурнув тортом.

Попередній матеріал
Україна вже витратила на підготовку до зими 4 млрд грн
Наступний матеріал
Гройсман: Україна готова до тристоронніх переговорів щодо постачання газу, але тільки на своїх умовах

Гройсман: стипендії студентам не скасують

Марія Репко: Студенти мають виступати не за збереження стипендій, а за покращення якості освіти

Експерт: Чому необхідно скасувати стипендії для студентів

Стипендіям – бути: у Міносвіти повідомили, які студенти мають отримувати стипендії