oleshko.net

Блогер: "Студент, який поставив питання Президенту, дав інтерв'ю кремлівському пропагандисту"

  Блогер Мирослав Олешко з’ясував, хто ж поставив питання українському Президенту під час зустрічі зі студентами

  У своєму блозі Мирослав Олешко зазначив: "Таємниця розгадана. Студент, який поставив дурні питання Президенту, виявився ватним провокатором Шарія". Він пише, що вже кілька днів українські журналісти і блогери шукали цього студента, але знайти не могли.

  "Ось раптом з'являється відео на каналі кремлівського пропагандиста Шарія, де цей хлопчина дає йому інтерв'ю в стилі Наді Савченко. Всі ці дні з нього ліпили патріота", – наголосив Олешко.

  "Я не хочу спілкуватися з українськими ЗМІ, я тільки ось вам довіряю", – наводить цитату студента з інтерв’ю блогер Олешко.

  "Завдання отримав, виконав, шум підняли проти Президента, гроші отримав і кремлівському пропагандисту інтерв'ю дав. Так само виявляється, що хлопчина не студент "Шевченка", а студент КПІ. Вважає студент і війну на Донбасі "громадянською", а не війною з агресором Росією. Ось такий "патріот". З такими зрадниками, як цей студент, і російських ворогів не треба", – підсумував блогер.

  Нагадаємо, 6 жовтня Президент Петро Порошенко провів зустріч зі студентами Київського Національного університету імені Тараса Шевченка. Після зустрічі один зі студентів поставив питання Президенту, коли закінчиться війна та коли глава держави відправить своїх дітей на Донбас. 

  Як повідомляв 5.ua, мережу підірвала відповідь АТОшника студенту. Солдат спробував відповісти, коли закінчиться війна, а також що допоможе її закінчити. Сам солдат – це легендарний боєць 41-го мотопіхотного батальйону Василь "Дансер" Коряк, якого Петро Порошенко поздоровляв телефоном на передовій зі знищенням БТР.

  Попередній матеріал
  Помер знаменитий польський режисер Анджей Вайда
  Наступний матеріал
  Синоптики розповіли про погоду на тиждень
  Loading...

  "Робота знайдеться для кожного": Муженко відповів студенту

  Мережу підірвала відповідь АТОшника студенту

  Порошенко – студентам-історикам: Нам не треба нічого вигадувати, наша головна зброя – це факти