Кузня на Рибальському
Кузня на Рибальському biz.nv.ua

Стало відомо, хто придбав завод "Кузня на Рибальському"

  В АП зауважили, що цим продажем Петро Порошенко підтвердив свій намір цілковито відокремити бізнес від політики, і додали, що доходи від продажу будуть задекларовані і з них, як і передбачено законом, знімуть необхідні податки і збори

  Сьогодні, 15 листопада, корпоративні інвестфонди "Прайм Ессетс Капітал" і "ВІК", акціонерами яких є Президент України Петро Порошенко та народний депутат Ігор Кононенко відповідно, підписали пакет документів про продаж ПрАТ "Завод "Кузня на Рибальському" з його новим власником – компанією "Евінз лімітед" з групи "ТАС", кінцевим бенефіціаром якої є Сергій Тігіпко. Про таке йдеться в повідомленні інвестфондів, пише "Інтерфакс-Україна"

   

  "Вартість проданих акцій є комерційною таємницею. Кошти від покупця надходитимуть юридичним особам продавців окремими траншами, згідно з узгодженим сторонами графіком", – повідомляють у прес-службі.

  Там також нагадали, що угода потребувала схвалення Антимонопольного комітету України, який визнав її такою, що відповідає чинному законодавству і надав дозвіл на реалізацію. У релізі також зауважили, що підготовку угод супроводжувала "Ернст енд Янг" – це одна з найбільших міжнародних аудиторських груп.

  У прес-службі АП виданню прокоментували: "Угоду щодо "Кузні на Рибальському "слід розглядати як один з кроків із реалізації задекларованого Петром Порошенком наміру цілком відокремити бізнес від політики. Раніше, як відомо, він передав корпорацію "Рошен" у довірчу власність всесвітньо відомій компанії "Ротшильд". У прес-службі додали, що "Кузня на Рибальскому" – відома судно- і машинобудівна компанія, крім того, вона задіяна в реалізації оборонних замовлень.

  В Адміністрації Президента також додали: "Незважаючи на те, що Петро Порошенко не втручався в діяльність підприємства, продаж має бути переконливим свідченням відсутності можливого конфлікту інтересів і не залишає жодних підстав для спекуляцій у цьому питанні з боку політичних опонентів". Крім того, зазначили: по тому як Порошенко, як фізична особа, отримає дохід від продажу акцій, він, згідно з чинним законодавством, відобразить його в електронній декларації.

  "Так само будуть сплачені всі податки і збори, передбачені законом для цього виду доходів", – наголосили в прес-службі Адміністрації Президента.

  Попередній матеріал
  40 років за 50 секунд: науковці показали відео дрейфування айсбергів
  Наступний матеріал
  Бойовик з елементами драми та комедії "Король Данило": цікаві факти про новий український фільм
  Loading...