wikimedia.org

АПУ: Реакції на розслідування журналістів щодо корпорації Roshen не буде

  В Адміністрації Президента кажуть, що це не стосується безпосередньо Петра Порошенка, тому реакції не буде

  Реакції на розслідування журналістів щодо створення офшорних компаній для передачі корпорації Roshen у сліпий траст не буде. Про це повідомив завідувач відділу Головного департаменту інформаційної політики Адміністрації Президента Володимир Горковенко, передає "Радіо Свобода".

  "Не буде реакції. Якби це стосувалося безпосередньо Порошенка, його діяльності – якщо б це було за аналогією з Трампом, який не передавав бізнес у сліпий траст – тоді так. Реагувати на чиїсь фантазії… я не думаю, що це потрібно робити", – зазначив Горковенко.

  Як відомо, 5 листопада журналісти "Слідство-Інфо" оприлюднили розслідування, в якому поставили під сумнів пояснення Президента України Петра Порошенка щодо створення офшорних компаній для передачі корпорації Roshen у сліпий траст. У розслідуванні журналісти, посилаючись на дані "райських документів", кажуть про те, що метою створення президентського офшору могла бути мінімізація податків. Утім, доказів цього твердження журналісти не навели.

  Також додамо, що юридична компанія Avellum, яка надає послуги корпорації Roshen, вбачає, що журналістське розслідування має маніпулятивні твердження.

  Попередній матеріал
  У Києві обмежать рух на двох мостах
  Наступний матеріал
  Жителі окупованого Луганська повністю залишилися без водопостачання
  Loading...