5 канал

Скалічені людською жорстокістю: Лисеня Руся і його пухнасті друзі чекають на допомогу – відео

Таких травмованих тварин у притулку зо три сотні. Майже усі каліцтва – від рук людей

Маленьке лисеня рятують волонтери на Дніпропетровщині. Тваринка постраждала внаслідок людської жорстокості. У лисеняти – перебита лапа. Та це не єдина у притулку травмована тварина, яку виходжують волонтери. Історію продовжить журналіст "5 каналу" Наталія Світлова.

На цьому сільському подвір'ї – коні, десятки собак та котів і дикі птахи. Для них волонтери облаштували притулок, адже вороття у природу їм немає через каліцтва. Нещодавно тут оселилося й шестимісячне лисенятко.

Розбудити маленьке лисеня – справа не з легких, каже волонтерка Яна. Звіря ще не надто освоїлося і зовсім не йде до рук – бо боїться людей. До притулку тварину з перебитою лапою місяць тому принесли ветеринари.

Яна Русина, волонтер притулку для тварин "Пегас", говорить: "У лисеняти множинні переломи лівої лапки, там перебиті сухожилля".

5 канал

Ветеринари розповіли, що до них лисеня принесли люди, які купили звірятко через інтернет. Покупці розраховували, що тварина із розплідника. І відмовилися від неї, коли ветеринари повідомили, що лисеня виросло в дикій природі й було травмоване, коли потрапило в капкан.

Яна Русина  розказує: "Дуже часто виманюють лисенят. І коли вбивають батьків, залазять, трощать нори і забирають лисенят або для притравки, або обманним шляхом. Як цим людям кажуть, що лисеня домашній, ручний".

5 канал

Таких травмованих тварин у притулку зо три сотні. Майже усі каліцтва від рук людей. Вихованців у притулку годують, лікують, будують для них великі вольєри. Усе коштом небайдужих. Планують змайструвати будиночок і для Русі.

Ще один волонтер притулку для тварин "Пегас" Олена Русина говорить: "Для такої лисиці потрібен дуже великий вольєр, з усякими будиночками, всякими для неї цікавими речами, іграшками зробити. Все залежить від матеріалів".

Долучитися до зведення просторого вольєра для лисеняти волонтери запрошують усіх охочих. У притулку постійна потреба в будматеріалах, кормах і робочих руках.

Наталія Світлова, Андрій Ковбаса, "5 канал"

Дивіться також фотогалерею за темою:

"Хитрі, мов лиси": Як рудохвоста Аліса стала талісманом українських бійців на передовій – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"РФ без Путіна, інтернет без буржуїв!": У Росії під час маршу "За вільний інтернет" затримують людей
Наступний матеріал
На відпочинок під обстрілами: 150 дітей із прифронтових міст приїхали до Одеси – сюжет
Loading...

На Дніпропетровщині прощалися із армійцем, який загинув біля Красногорівки в бою із ворожою ДРГ

Сутички на 9 травня у Дніпрі: всі організатори встановлені, є питання до Вілкула – Луценко

Поліція Дніпропетровщини затримала чоловіків, які задля наживи вчинили подвійне вбивство й поранили жінку

"Таке не завжди і на війні побачиш": медики борються за життя поранених на полігоні бійців

Опіки та акубаротравми: у шпиталі розповіли про стан 8 постраждалих на полігоні бійців

На Дніпропетровщині під час змагань на полігоні травмовано восьмеро військовослужбовців