http://maxiwell83.livejournal.com/137947.html

Рекорд до Дня Незалежності: на Хрещатику збираються створити "Найбільшу Карту Мрії"

Усі охочі зможуть створити власні колажі мрій, які потім будуть скріплені в єдину мапу для нового національного рекорду

У День Незалежності України – 24 серпня – на столичному Хрещатику планують встановити національний рекорд зі створення "Найбільшої Карти Мрії". Про це повідомляє прес-служба КМДА

"24 серпня з 11:00 до 16:00 у Києві на вул. Хрещатик відбудеться VII щорічний вуличний фестиваль "Найбільша Карта Мрії". Усі охочі зможуть створити власні колажі мрій, які потім будуть скріплені в єдину мапу для встановлення нового національного рекорду", – повідомили у столичній адміністрації.

Як стало відомо, місія проекту – відродити здатність мріяти, об’єднати людей для створення та досягнення цілей у різних сферах життя, сприяти тому, щоб щасливої молоді ставало більше.

За даними КМДА, загалом такий флешмоб протягом року проведуть у 15 українських містах: Києві, Дніпрі, Харкові, Чернігові, Хмельницьку, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Вінниці, Слов’янську, Полтаві, Запоріжжі, Житомирі, Білій Церкві, Ірпені.

Як стало відомо, фестиваль проводять уже сьомий рік поспіль. Вперше він відбувся 4 червня 2011 року на столичному Хрещатику. Тоді був встановлений і зафіксований національний рекорд – 59 кв. м. А протягом 2012-2017 років флешмоб проводили у День Незалежності в Києві та 15 містах України. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Це про солідарність: У Києві на Майдані розгорнули рекордний прапор Ічкерії – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Данські археологи виявили фортецю вікінгів, споруджену у Х столітті
Наступний матеріал
У столиці на хабарі затримали керівника філії "Укрексімбанку"
Loading...