Проституція та рабовласництво у ХХІ сторіччі: У Києві відкрили тематичну інсталяцію "Грані"

Останнім часом проблема торгівлі людьми знову стала актуальною для України

У Києві до Міжнародного дня боротьби за скасування рабства відкрили тематичну інсталяцію "Грані". Композиція складається з трьох кубів, із роз'ясненнями та застереженнями щодо торгівлі людьми.

У Міжнародній організації з міграції кажуть, що за останній рік в Україні проблема торгівлі людьми знову стала актуальною. Українці дедалі частіше стають жертвами так званих "чорних" рабовласників, які примушують до жебракування та безоплатної роботи. Йдеться, зокрема, і про проституцію.

Жертвами рабовласників часто є жінки, утім за статистикою, переважно у скрутні ситуації потрапляють саме чоловіки та літні люди. Фахівці кажуть, що найбільше таких випадків фіксують за кордоном - зокрема, у Росії та Польщі.

"На першому місці залишається Росія. Найбільше число ідентифікованих нами постраждалих зазнали експлуатації саме на її території. За роки незалежності близько 160 тисяч українців постраждали від сучасного рабства. Наше представництво з 2000-го року надало безпосередньо допомогу вже більш ніж 12-ьом з половиною тисячам постраждалих", - повідомила речник представництва Міжнародної організації з міграції в Україні Варвара Жлуктенко.

"Для нас це - черговий привід для того, щоб сказати нашим громадянам, що вони повинні знати про цю проблему, що вони повинні розуміти її. Якщо вони потрапили в таку ситуацію, вони мають шанс вийти з неї і держава гарантує їм допомогу як захист, правовий захист, соціальний захист, надання медичної допомоги", - додає заступник міністра соціальної політики Наталя Федорович. 

Нагадаємо, у червні на Одещині спіймали торгівців людьми, які продавали дівчат у секс-рабство.

Дивіться також: "Walk for freedom": 160 тис. українців стали жертвами рабства за роки незалежності

Попередній матеріал
МВС знешкодило мережу торгівлі людьми, у якій вербували українців як наркокур'єрів для РФ
Наступний матеріал
У суспільстві не сформоване певне бачення Мінських домовленостей – соціопсихолог
Теги:
Loading...

"Walk for freedom": 160 тис. українців стали жертвами рабства за роки незалежності

Рабство на Вінниччині: 103 особи потрапили в нелюдські умови

На Одещині спіймали торгівців людьми, які продавали дівчат у секс-рабство

Сексуальне рабство: правоохоронці ліквідували міжнародний канал торгівлі людьми