"Walk for freedom" 5 канал

"Walk for freedom": 160 тис. українців стали жертвами рабства за роки незалежності

160 тисяч українців стали жертвами сучасного рабства та торгівлі людьми за роки незалежності

Для того, щоб нагадати про цю проблему активісти Києва вийшли на всесвітню акцію "Walk for freedom" - хода за свободу. Вона проводиться щороку напередодні дня протидії торгівлі людьми - 18 жовтня.

Близько 200 учасників акції пройшлися середмістям столиці у чорному одязі та з чорними парасолями. Наголошували - в світі не меншає людей, які потребують захисту та для яких рабство стало особистою трагедією. Окрім Києва волонтери організували аналогічні заходи у Миколаєві, Кременчузі та Золотоноші.

"Потрапити в пастку сучасного рабства може абсолютно кожен: починаючи від дитини грудного віку, до бабусі, дідуся похилого віку, пенсіонерів. Тому наша мета основна, щоб люди звернули увагу на це явище, дізналися більше і захистили себе в майбутньому", - говорить організатор акції в Україні Юлія Сиченко.

"Люди повинні завжди перевіряти ті пропозиції, які їм дають працедавці. Вони мають зрозуміти і з'ясувати чи справді така зарплата, яку їм пропонують має підстави такою бути", - додала заступник міністра соціальної політики Наталка Федорович.

Попередній матеріал
Президент представив нову голову Харківської ОДА
Наступний матеріал
Помер відомий український астроном Клим Чурюмов
Теги:
Loading...

Рабство на Вінниччині: 103 особи потрапили в нелюдські умови

У Румунії із рабства циганської мафії звільнили 70 людей

На Одещині спіймали торгівців людьми, які продавали дівчат у секс-рабство

Сексуальне рабство: правоохоронці ліквідували міжнародний канал торгівлі людьми