5.ua

Рабство на Вінниччині: 103 особи потрапили в нелюдські умови

Лише завдяки анонімним скаргам СБУшникам вдалося викрити вінницьких фермерів, які в рабстві тримали понад сто людей. Місцева ж влада запевняє, що про нелюдські умови праці, побиття та утримання людей силою в бараках – ані сном, ані духом

Сергій із Чернівецького району Вінницької області про можливість заробити дізнався від знайомих. У фермерському господарстві у Немирівському районі на сезонному зборі яблук обіцяли платити по 4 тисячі в місяць. Натомість коли приїхав – потрапив у нелюдські умови. Його змушували працювати по 12-14 годин, а обіцяних грошей не платили. Понад 100 людей жили в бараках у лісі, годували їх баландою раз на день. Медичної допомоги не надавали. Чоловік розповідає, тих хто був незгоден і намагався втекти – відловлювала охорона. 

Сільський голова розповідає, що у цьому фермерському господарстві працювали переважно немісцеві. І від них не було жодної скарги.

Після анонімних повідомлень працівники СБУ та поліції влаштували облаву і затримали зловмисників.

Кримінальне провадження відкрили за фактом зловживання владою чи службовим становищем. Винним загрожує до 3 років позбавлення волі.

Олена Бучацька, Олександр Семенов. Вінницька область. "5 канал"

Попередній матеріал
Прифронтова Авдіївка: чим живуть та про що мріють місцеві
Наступний матеріал
Антін Мухарський: "За Чай.com" – повне відеоінтерв'ю
Теги:
Loading...

У Румунії із рабства циганської мафії звільнили 70 людей

На Одещині спіймали торгівців людьми, які продавали дівчат у секс-рабство

Сексуальне рабство: правоохоронці ліквідували міжнародний канал торгівлі людьми