www.volynnews.com

Прокуратура відсудила у сина Пшонки 15 гектарів мисливських угідь – Луценко

Договір про умови ведення мисливського господарства суд визнав недійсним

Понад 15 гектарів мисливських угідь у Київський області відсудила прокуратура у Артема Пшонки – це син колишнього чільника ГПУ часів президентства Віктора Януковича. Про це повідомив чинний керівник Генпрокуратури Юрій Луценко на сторінці у Facebook.

Договір про умови ведення мисливського господарства суд визнав недійсним. І товариство, яке пов'язують із сином Пшонки, служителі Феміди зобов'язали повернути державі.

"За поданням прокуратури Київщини судом визнаний недійсним договір про умови ведення мисливського господарства, а також зобов’язано товариство, яке пов’язують із сином колишнього Генерального прокурора України за часів В.Януковича, повернути у державну власність мисливські угіддя площею понад 15 тисяч га на території Фастівського району", – написав Луценко.

У повідомленні також йдеться, що мисливські угіддя передали з грубими порушеннями процедури припинення права попереднього користувача – держпідприємства "Фастівський лісгосп", а також без необхідних погоджень усіх землевласників та землекористувачів, які увійшли в межі мисливських угідь.

Затримано посадовця Чернігівської ОДА, який розкрадав гроші на ремонт соцоб'єктів – фото

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Спецоперація "Рубіж-2017": податкова завадила незаконному експорту 10 тис. тонн кукурудзи
Наступний матеріал
Індійський фотограф, протестуючи проти насильства, одягнув на жінок маски корів