Олег Сенцов
Олег Сенцов 5 канал

Про себе та про інших: Сенцов у Києві презентував свою нову книгу "Маркетер" – відео

Читайте по-русски
Книжку Сенцов написав за 11 днів, коли був в ув'язненні в РФ

Про себе і про інших – ексбранець Кремля Олег Сенцов презентував у столиці книгу "Маркетер", яку написав під час незаконного ув'язнення у Росії. Про таке повідомляє "5 канал".

Півтора року тому він витратив на неї 11 днів. Збірку оповідань написав у звичайних зошитах, які йому видали тюремники. Автор під час презентації зазначив: жодна з історій не вигадана. Розповів власні спогади. Із дитинства та студентських років.

Нині Олег Сенцов планує опублікувати і щоденники, що писав у полоні. А з наступної осені знову повернутися до кіно.

Колишній політв'язень на презентації сказав: "Не всі розповіді з 11 автобіографічні, є розповіді, що написані про інших людей, і ті, які написані про мене, написані від третьї особи. Писати треба чесно, цікаво. А знаходишся ти в тюрмі чи ні – різниці немає. Через мій поганий почерк мені вдалося зберегти свої щоденники голодування, які я вів. Вони знали, що я щось пишу, я всім говорив, що пишу книжку. А насправді писав щоденники, вони брали в руки і не могли прочитати, що я пишу насправді".

Як повідомляв 5.UA, 7 вересня 2019 року 35 українців повернулися в Україну в рамках обміну з РФ. Серед них 24 моряки і 11 засуджених українців: Сенцов, Сущенко, Євген Панов, Кольченко, Клих, Карпюк, Гриб, Сизонович, Балух, Артур Панов і Бекіров.

Попередній матеріал
Якщо ухвалити законопроєкт №1210 без змін, Україна втратить 70% експорту руди – нардеп
Наступний матеріал
Росіяни у Сирії зайняли місто, з якого напередодні вийшла армія США
Loading...