Святошинський суд, барикади
Святошинський суд, барикади
5 канал

Погром у Святошинському суді: яке рішення винесли щодо 3 соратників Коханівського

Йдеться про події 23 жовтня, коли прихильники Миколи Коханівського на ніч забарикадувалися у приміщенні суду та вчинили там безлад

У четвер, 26 жовтня, трьом учасникам безладів та барикадування у приміщенні Святошинського райсуду столиці обрали запобіжний захід. За розтрощене державне майно їм призначили домашній арешт. Про це повідомляє "5 канал".

Як стало відомо, йдеться про трьох соратників керівника добровольчого руху ОУН Миколи Коханівського - активістів "Живодьору", Туренка та Чепелянського. Зокрема, Туренку присудили домашній арешт, а стосовно "Живодьори" і Чепелянського – так званий нічний домашній арешт.

Довідка: 23 жовтня Святошинський райсуд Києва почав обирати запобіжний захід керівнику добровольчого руху ОУН Миколі Коханівському. Надвечір засідання було вирішено перенести на 24 жовтня. Уночі прибічники Коханівського влаштували погром у суді та збудували барикади. Таким чином вони перешкодили вивезенню підозрюваного до СІЗО. Згодом поліцейські силою зачистили приміщення Святошинського райсуду Києва. Правоохоронці вже відкрили відповідну справу. ОУНівцям інкримінують одразу три статті Кримінального Кодексу, що передбачає до 5 років позбавлення волі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Теракт під телеканалом "Еспресо" був показовим - Шкіряк
Наступний матеріал
На Донбас рушив черговий "путінський гумконвой" – спостерігачі ОБСЄ