Микола Коханівський у суді
Микола Коханівський у суді 5 канал

Три дні слухань: який запобіжний захід суд зрештою обрав Коханівському

Лідер ОУН вже заявив: рішення справедливе, а потім додав, що адвокати все ж будуть подавати апеляцію

У середу, 25 жовтня, Святошинський райсуд столиці на третій день розгляду спромігся обрати запобіжний захід керівнику добровольчого руху ОУН Миколі Коханівському. Йому призначили цілодобовий домашній арешт із носінням електронного браслета на час ведення слідства.

"Слідчий суддя вважає, що є можливість застосувати підозрюваному Коханівському більш м'який запобіжний захід – цілодобовий домашній арешт із застосуванням електронних засобів контролю, відповідно до ст. 195 КПК України", – заявила слідчий суддя Іванна Миколаєць.

Зауважимо: прокурори просили загратувати Коханівського, аби він не мав змоги впливати на свідків і не тікав від слідства.

Своєю чергою підозрюваний запевняв, що сам зацікавлений в об'єктивному розслідуванні справи. Вже потому повідомив журналістам, що його адвокати подаватимуть апеляцію, проситимуть іще пом'якшити запобіжний захід.

"Це справедливо, хай суд розбирається у справі, але я не буду у в'язниці, бо це було б геть несправедливо. Бо я наголошував, що вся ця справа – от те, що я бачив (цю підозру і потім клопотання про зміну запобіжного заходу) від початку до кінця – брехня те, що зробив слідчий. Мої адвокати будуть подавати апеляцію, бо я маю пересуватися. Яне можу постійно сидіти вдома", – прокоментував Коханівський.

Довідка: 23 жовтня Святошинський райсуд Києва почав обирати запобіжний захід керівнику добровольчого руху ОУН Миколі Коханівському. Надвечір засідання було вирішено перенести на 24 жовтня. Уночі прибічники Коханівського влаштували погром у суді та збудували барикади. Таким чином вони перешкодили вивезенню підозрюваного до СІЗО. Згодом поліцейські силою зачистили приміщення Святошинського райсуду Києва. Правоохоронці вже відкрили відповідну справу. ОУНівцям інкримінують одразу три статті Кримінального Кодексу, що передбачає до 5 років позбавлення волі.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

Безладдя й барикади: що залишилось від Святошинського суду після "захисників Коханівського" – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Нефьодов розповів, чому не спрацювала системи ProZorro під час закупівлі палива в МОУ
Наступний матеріал
"ЗА ЧАЙ.COM": лідер закарпатського рок-гурту "Rock-H" Віктор Янцо в ефірі "5 каналу"
Loading...