5 канал

Під Радою виникли суперечки через гучні прохання уникати конфліктів

Порядок під стінами парламенту пильнують 3,5 тис. правоохоронців

Порядок під стінами парламенту пильнують 3,5 тис. правоохоронців. Це поліцейські і нацгвардійці з різних регіонів України. Таку інформацію повідомив речник Міністерства внутрішніх справ – за словами Артема Шевченка наразі ситуація під Верховною Радою спокійна. Провокацій не було, заборонених предметів сьогодні в учасників акції не вилучали.

"Кількість правоохоронців абсолютно адекватна тим масовим заходам і кількості учасників, які зараз тривають у центрі столиці. Вчора ми повідомляли про цифру 3,5 тисячі. Вона, в принципі, зберігається. У нас є ще резерви… Жодних заборон немає, перебувайте, знаходьтеся всередині, на вулиці, хоч живіть тут. Але, будь-ласка, не атакуйте, не штурмуйте, не нападайте – і все буде добре", – наголосив прес-секретар МВС.

Учасники мітингу переконують, що розходитися не збираються. Мовляв, стоятимуть під Верховною Радою, поки депутати не виконають їхніх вимог. Біля парламенту розгорнули ціле наметове містечко. У Маріїнському парку та на вулиці Грушевського близько трьох десятків наметів.

Зранку правоохоронці, як і напередодні, перевіряли сумки людей, які приходили на акцію. Мітингувальників з гучномовця закликають зберігати спокій та не піддаватися на провокації. Через це навіть виникли суперечки між активістами і поліцейськими.

Нагадаємо, 17 жовтня 2017 року лідери кількох політичних партій та громадських організацій розпочали мітинг у центрі Києва на підтримку проведення в Україні політичної реформи. Серед основних вимог мітингувальників – зняти депутатську недоторканність, запровадити нове виборче законодавство та створити антикорупційний суд. У другій половині дня між мітингувальниками під радою та поліцією сталася бійка. А надвечір під парламентом спалахнули справжні масові сутички.

Дивіться також фотогалерею:

Під будівлею Верховної Ради зібралося кілька тисяч мітингарів – фото

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Львові після весілля госпіталізували подружжя й гостей
Наступний матеріал
Як Ніна Матвієнко в ефірі 5.UA українських народних пісень із французом співала
Loading...

Ірина Геращенко у 10 риторичних пунктах підбила "емоційні підсумки дня"

Акція протесту і сутички за "велику політичну реформу": з чого все почалося і чим закінчилося

ФОТО: Під Верховною Радою сталися сутички мітингувальників і правоохоронців

Мітингарі у центрі Києва здебільшого розійшлися з Площі Конституції

У поліції повідомили, скільки протестувальників зібралося перед парламентом

Хочуть "змінити правила гри": як відбувається масова акція перед Радою