Facebook/Мустафа Джемілєв

Польова кухня, "буржуйки" та справжнє наметове містечко: як під Радою зустрічають ранок мітингарі

Встановлені напередодні металошукачі були демонтовані, хоча правоохоронці і досі проводять огляд та перевіряють сумки

Під стінами Верховної Ради на столичній вулиці Грушевського досі залишаються кілька сотень людей. Політиків серед них поки немає. Про ситуацію біля парламенту детально розповіла кореспондента "5 каналу" Ольга Петрів, яка відстежує перебіг акції протесту.

Вже можна впевнено казати, що під Радою утворилося справжнє наметове містечко. Журналісти нарахували не менше 30 наметів – як у Маріїнському парку, так і вздовж вулиці Грушевського. Станом на ранок середи, 18 жовтня біля площі Конституції "тихо, спокійно, без конфліктів".

Як зазначила кореспондент, візуально здається, що мітингувальників біля Верховної Ради навіть менше, ніж правоохоронців. Нацгвардійці, поліцейські "попідпирали" зараз стіни парламенту. Втім, напруга таки спала. Так, прилеглі вулиці й досі перекриті для руху транспорту, але якщо вчора від стадіону Лобановського угору по вулиці Грушевського не можна було взагалі проїхати, то сьогодні вже така можливість є. Але варто бути готовим до зупинки патрульними, яким необхідно аргументувати необхідність проїзду.

Встановлені напередодні металошукачі були демонтовані, хоча правоохоронці і досі проводять огляд та перевіряють сумки. Мітингарі поволі облаштовуються: самі підмітають, куховарять у польовій кухні, були розставлені "буржуйки" та діжки, біля яких можна зігрітися. Ніч, за словами присутніх, минула тихо та без конфліктів.

Нагадаємо, 17 жовтня 2017 року лідери кількох політичних партій та громадських організацій розпочали мітинг у центрі Києва на підтримку проведення в Україні політичної реформи. Серед основних вимог мітингувальників – зняти депутатську недоторканність, запровадити нове виборче законодавство та створити антикорупційний суд. У другій половині дня між мітингувальниками під радою та поліцією сталася бійка. А надвечір під парламентом спалахнули справжні масові сутички.

Дивіться також фотогалерею:

ФОТО: Під Верховною Радою сталися сутички мітингувальників і правоохоронців

/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Дивіться наживо на 5.UA засідання ВР і Кабміну
Наступний матеріал
Засідання Верховної Ради, на якому розглядають медичну реформу – трансляція завершена
Loading...