Акція під посольством
Акція під посольством 5 канал

Під посольство Британії в Києві прийшли активісти, аби подякувати за зброю

Читайте по-русски
Активісти хотіли показати британцям, наскільки їхня допомога важлива для України

Подякували Великій Британії за надане Україні протитанкове озброєння. Таку акцію провели під будівлею посольства країни в Києві, передає "5 канал".

Зазначається, що учасники розгорнули банер зі словами вдячності. На ньому також розмістили позитивні коментарі із соцмереж. Кажуть, дуже важливо, щоби британці знали, наскільки їхня допомога важлива для України. Цей банер планують надіслати і до посольства Великої Британії.

"Кілька днів тому, коли британці почали нам допомагати, ми написали в Facebook на нашій сторінці, що українці, які вдячні британцям за їхню допомогу, можуть просто в коментарях написати слова подяки, ми їх передамо безпосередньо британським представникам. Українці написали багато коментарів, ми їх взяли і розмістили на банері з британським прапором, з українським прапором, щоб вони розуміли, наскільки українці розуміють цінність цієї допомоги і вдячні їм. Ми вважаємо, що коли тобі допомагають, треба казати дякую", – зауважив активіст "Демократичної сокири" Юрій Гудименко.

Нагадаємо, до України прибула партія міжнародної технічної допомоги від Великої Британії Збройним силам України – протитанкові засоби.

Попередній матеріал
У Житомирі живим ланцюгом єднання та ходою відзначили День Соборності
Наступний матеріал
Блінкен і Байден сьогодні роблять роботу президента Зеленського – Ар'єв
Loading...