Пікет проти неконституційного розпуску ВР
Пікет проти неконституційного розпуску ВР 5 канал

Під КСУ відбувається пікет проти неконституційного розпуску Ради – включення

Читайте по-русски
Між активістами та прихильниками шостого президента сталася сутичка

Під стінами Конституційного Суду України,  де триває розгляд справи щодо відповідності Конституції указу Володмира Зеленського про розпуск Ради та призначення позачергових виборів, ще від 9-ї години ранку проходить акція протесту "Ні неконституційному розпуску парламенту!". Під будівлею зібралися близько півсотні активістів. На місці перебуває кореспондент "5 каналу" Мирослав Солонар.

На думку активістів, президент Володимир Зеленський паплюжить та порушує Конституцію України. Із собою протестувальники принесли національний прапор і плакати. Заздалегідь перекрили ворота, через які мав заїжджати глава держави. Зеленському це, вочевидь, було відомо, тож до КСУ він приїхав іншим маршрутом.

"Наші судді, вони при президентові, який має сьогодні приїхати, можливо, будуть себе почувати трішки під тиском. Тому ми прийшли їх захистити і сказати, що не президент, на жаль, у нас сьогодні гарант Конституції, а судді КСУ", – зазначив учасник пікету Ігор.

Між активістами та прихильниками шостого президента сталася сутичка. Штовханину припинили правоохоронці – нацгвардійці, поліцейські та представники поліції діалогу.

Нагадаємо, сьогодні Конституційний Суд розглядає законність указу Зеленського про розпуск Ради.

Попередній матеріал
Проблеми з водою та задимлення: репортаж із місця страшної пожежі в Одесі
Наступний матеріал
Прес-конференція "Європейської Солідарності" у Львові: основні засади – трансляція
Loading...