Флешмоб з нагоди 5 річниці створення Нацгвардії
Флешмоб з нагоди 5 річниці створення Нацгвардії 5 канал

Перешикування й володіння карабіном: до 5 річниці створення Нацгвардії в Києві влаштували вражаючий флешмоб – включення

Читайте по-русски
У дійстві взяли участь 70 гвардійців батальйону Почесної варти та 25 музикантів військового оркестру

5-та річниця створення Національної гвардії. У столиці дату відзначили флеш-мобом. Про таке повідомила журналіст "5 каналу" Євгенія Китаїва.

У ньому взяли участь 70 гвардійців батальйону Почесної варти та 25 музикантів військового оркестру. Бійці демонстрували свої вміння виконувати стройові елементи, будували і різноманітні фігури, зокрема напис "Нацгвардія" та відтворювали зображення на їхньому шевроні. Оркестр грав українські марші та відомі іноземні твори. Гвардійці зізнаються, до виступу готувалися півтора місяця. Все, щоб якомога краще продемонструвати свої вміння мешканцям столиці.

Артем Гнатюк, військовослужбовець Нацгвардії, розповів: "Ми покажем наш професіоналізм, нашу стройову підготовку, стройовий вишкіл, те чим ми займаємось за призначенням. Наш батальйон – батальйон Почесної варти. Ми підготували такий показовий виступ, флеш-моб, можна по різному називати – вправні перешикування, володіння карабіном, надскладні елементи, перекиди, можливо, навіть небезпечні".

Інший військовослужбовець НГУ поділився враженнями від підготовки до флешмобу: "Спочатку було дуже важко, тому що і ходити, і грати це для координації дуже складно, але потім, коли вже все відточено, знаєш кожен рух, кожна людина знає, який рух далі, воно вже приносить певне задоволення".

Дивіться також фотогалерею за темою:

Точно, злагоджено, чотирилапо: як нацгвардійці проводять кінологічний вишкіл "військових" псів – ФОТО

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
"Інформаційний день" на "5 каналі": інтерв'ю з народними депутатами та Мирославом Гаєм – відео
Наступний матеріал
Поліція взяла всі 199 виборчкомів під цілодобову охорону
Loading...