"5 елемент" google maps

"Оздоровчий комплекс "5 Елемент" не порушував карантину" – керівництво заявило про політичний тиск

Читайте по-русски
Юристи наголосили – у постанові Кабміну не вказано жодного слова про заборону роботи реабілітологів та оздоровчих закладів

Увечері вихідного дня і з масовою перевіркою. До оздоровчого спорткомплексу "5 Елемент" у центрі Києва навідалися правоохоронці. Про це повідомляє "5 канал".

Поліцейські вирішили перевірити, чи порушили працівники центру карантинні норми роботи у вихідний. Керівництво закладу пояснило, що вони не фітнес клуб – а оздоровчий комплекс. Туди проїжджають ті, кому, зокрема, потрібна реабілітація. А зони харчування на території комплексу – не працювали.

"Ми є спортивно-оздоровчий комплекс і у нас в штаті працює велика кількість реабілітологів. І ми маємо право надавати послуги безпосередньо від якихось хвороб чи травм", – пояснив юрист Валерій Ричек.

Правоохоронці склали адміністративний протокол. Водночас юристи "5 Елементу" зазначили, що у постанові про карантин вихідного дня не вказано жодного слова про заборону роботи оздоровчих закладів. Тож чи порушили закон працівники комплексу – вирішуватиме суд.

Керівництво комплексу пов'язує активність силовиків із політичним тиском. Також наголосили – співробітники вийшли працювати із дотриманням усіх санітарних норм.

"Ми вийшли працювати із дотриманням усіх санітарних норм… Ситуація має політичний підтекст", – заявила генеральний директор закладу Наталя Щербій.

Як повідомляв 5.UA, петиція про скасування карантину вихідного дня зібрала необхідну кількість голосів за 4 дні.

Попередній матеріал
Попри карантин і обмеження: у неділю українці обирають 7 міських голів
Наступний матеріал
У Києві поліція закрила 2 ресторани через порушення карантину – що кажуть власники
Loading...